Inowrocław: Policjant zabił się z miłości. "Wielki dramat bliskich"

2021-08-19 12:00
Dramat na komendzie w Inowrocławiu. Młody policjant strzelił sobie w głowę
Autor: Piotr Lampkowski / Super Express Pracownicy KPP w Inowrocławiu przeżyli horror. Usłyszeli huk wystrzału

Wracamy do tragedii, którą żyje nie tylko Inowrocław (woj. kujawsko-pomorskie). Miał zaledwie 25 lat. Policyjny mundur nosił od nie dawna. Miał też służbową broń. To jej lufę przyłożył sobie do głowy. Jego koledzy po tym jak usłyszeli huk robili wszystko, aby go uratować. Zawód miłosny był powodem targnięcia się na życie młodego mężczyzny.

Inowrocław: Policjant zabił się z miłości. "Wielki dramat bliskich"

Wracamy do tragicznego zdarzenia, które miało miejsce na początku tygodnia na komendzie w Inowrocławiu. Policjanci usłyszeli huk wystrzału. Byli w szoku. Jeden z ich kolegów strzelił sobie w głowę. Przed KPP w Inowrocławiu wylądował helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. To nim do jednego ze szpitali w Bydgoszczy trafił ranny funkcjonariusz. Niestety lekarzom nie udało się uratować jego życia. Natychmiast sprawą zajęła się prokuratura, bo stróż prawa został znaleziony przez swoich kolegów na komendzie. W dłoni ściskał służbowy pistolet. Nikt nie ma wątpliwości, ze młody mężczyzna z krótkim stażem sam targnął się na swoje życie.

Czytaj też: Desperat stał na parapecie okna! Chwile grozy w Inowrocławiu

- Zawód miłosny, to powód samobójstwa. Nic więcej ode mnie nie usłyszysz. To wielki dramat dla jego bliskich - powiedział "Super Expressowi" jeden z policjantów.

Rodzinie i przyjaciołom zmarłego policjanta składamy wyrazy głębokiego współczucia. Na 23 sierpnia zaplanowano sekcję zwłok funkcjonariusza.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Matka zabiła dwójkę dzieci. Tragedia pod Inowrocławiem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE