Policjant z województwa kujawsko-pomorskiego

i

Autor: Kujawsko-pomorska policja Horror na komendzie w Inowrocławiu. Młody policjant strzelił sobie w głowę! / Zdjęcie ilustracyjne

Horror na komendzie w Inowrocławiu. Młody policjant strzelił sobie w głowę!

2021-08-18 10:36

Tragiczne zdarzenie na terenie Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu. W miniony poniedziałek (16.08.2021) 25-letni funkcjonariusz postrzelił się w głowę - podaje portal ino.online. Niestety życia mężczyzny nie udało się uratować. Policjant zmarł w szpitalu w Bydgoszczy.

Horror na komendzie w Inowrocławiu. Młody policjant postrzelił się w głowę!

To był tragiczny początek tygodnia na terenie Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu. Portal ino.online podaje, że o godzinie 9:40 przy ul. Laubitza lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Miało to związek z dramatycznymi wydarzeniami z poniedziałkowego (16.08.2021) poranka. 25-letni funkcjonariusz postrzelił się w głowę. Jego koledzy są w ogromnym szoku. - Na miejsce zostało wezwane pogotowie ratunkowe. Po przetransportowaniu go do szpitala w Bydgoszczy stwierdzono zgon - przekazał w rozmowie z ino.online prokurator Robert Szelągowski, szef Prokuratury Rejonowa w Inowrocławiu.

Czytaj też: Wstrząsający mord koło Rypina. Zatłukł swoją sąsiadkę młotkiem

Tego samego dnia rozpoczęło się prokuratorskie śledztwo. Ustalono, że do śmierci młodego policjanta nie przyczyniły się osoby trzecie. Na 23 sierpnia zaplanowano sekcję zwłok funkcjonariusza. Do tematu będziemy wracać w naszym lokalnym serwisie. Rodzinie i bliskim zmarłego składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Groby tragicznie zmarłych policjantów. Zginęli na służbie. Niezapomniani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE