Desperat stał na parapecie okna! Chwile grozy w Inowrocławiu

2021-08-05 12:27
Blokowisko w Inowrocławiu
Autor: pixabay.com, CC0 fot. Admiral_Lebioda Desperat stał na parapecie okna! Chwile grozy w Inowrocławiu / Zdjęcie ilustracyjne

Policjanci z Inowrocławia uratowali mężczyznę, który stał na parapecie okna. Ponieważ wszystko działo się na 4. piętrze bloku, stróże prawa nie mieli ani chwili do stracenia. Na szczęście możemy tu mówić o happy endzie. Więcej o tej akcji na se.pl poniżej.

Desperat stał na parapecie okna! Chwile grozy w Inowrocławiu

W minioną środę (4.08.2021) dyżurny policji w Inowrocławiu nadał do wszystkich patroli komunikat, że na Osiedlu Toruńskim w bloku, na czwartym piętrze, jakiś mężczyzna stoi na parapecie. W takich sytuacjach nie ma ani chwili do stracenia, gdyż występuje zagrożenie życia. - Dwaj policjanci Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego: Zastępca Naczelnika asp. szt. Krzysztof Stanisławski i asp. szt. Bartosz Góra, którzy pełnili nadzór prewencyjny nad służbami, gdy tylko usłyszeli drogą radiową taką informację, ruszyli natychmiast w to miejsce. Dotarli tam jako pierwsi. Odnaleźli mieszkanie mężczyzny. Było zamknięte - relacjonuje asp. szt. Izabella Drobniecka, oficer prasowy KPP w Inowrocławiu.

Czytaj też: Pojechał nad jezioro i miał DESPERACKIE zamiary! Dramatyczna akcja służb z Inowrocławia i okolic

- Policjanci prowadząc umiejętnie, przez pewien czas rozmowę z mężczyzną, nakłonili go do zejścia z okna i otworzenia drzwi. 73-letni mieszkaniec miasta trafił pod opiekę lekarzy - przekazuje nam oficer prasowy KPP w Inowrocławiu.

Do naszych czytelników apelujemy - jeżeli ktoś z rodziny/znajomi zdradzają symptomy depresji - reagujmy! Ta choroba odebrała już życie wielu Polakom i nie tylko. Nie bądźmy obojętni.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Bydgoscy policjanci uratowali desperata
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE