Tokio 2020. Katarzyna Zillmann z Torunia z medalem! Poleciały łzy

2021-07-28 10:20
Katarzyna Zillmann
Autor: Paweł Skraba/SuperExpress Katarzyna Zillmann

Tokio 2020 w końcu szczęśliwe dla Polaków! Przelamanie przyszło we wioślarstwie. Czwórka podwójna kobiet zdobyła srebrny medal. Jedną ze świętujących zawodniczek jest Katarzyna Zillmann z Torunia. W sieci pojawił się film z reakcją jej rodziców. Prezentujemy go na se.pl poniżej.

Tokio 2020. Katarzyna Zillmann z Torunia z medalem! Tak zareagowali rodzice [WIDEO]

Wioślarstwo miało dać medal i tak się stało. Nie udało się panom, ale chwilę później kobiety sprawiły, że Polska wreszcie się cieszyła. Ci, którzy w nocy śledzili zmagania czwórki podwójnej nie zawiedli się.  Agnieszka Kobus-Zawojska, Maria Sajdak, Marta Wieliczko i Katarzyna Zillmann przegrały tylko z Chinkami. Fantastyczny finisz dał im drugie miejsce. Łzy szczęścia wzruszyły oglądających. Emocji nie zabrakło również w Toruniu, skąd jest 26-letnia Zilmann.

Czytaj też: Te sceny chwytają za serce! Tak rodzice przeżywali medal wioślarek [WIDEO]

Urodzona w grodzie Kopernika Zillmann reprezentuje AZS Energa UMK Toruń. W naszym mieście zmagania jej i koleżanek śledzili m.in. jej rodzice. Zobaczcie jak świętowali! Ten materiał wzruszy niejednego.

Katarzyna Zilmann to mistrzyni świata i Europy. Teraz zaliczyła kolejny wielki sukces. Serdecznie gratulujemy i ściskamy kciuki za następne!

Polscy kibice długo nie mogli pogodzić się z brakiem medali w Tokio. - Nie hejtujcie polskich sportowców, walczymy dla was - przekazały nasze reprezentantki przed kamerami TVP.

Joanna Fiodorow aklimatyzuje się w górach, żeby nie mieć problemów z upałami w Tokio
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE