Toruń: 31-latek siedział z kolegą w samochodzie. Prosto z niego trafił do celi

2020-07-13 15:13 Konrad Marzec
Cela w więzieniu
Autor: CC Unsplash.com Toruń: 31-latek siedział z kolegą w samochodzie. Prosto z niego trafił do celi / Zdjęcie poglądowe

Dwóch mężczyzn siedziało sobie w samochodzie na Bydgoskim Przedmieściu w Toruniu. Patrolujący okolice ulicy Przybyszewskiego funkcjonariusze Policji postanowili ich wylegitymować. Okazało się, że jeden z nich był poszukiwany przez toruński sąd. Kłopotów będzie miał jeszcze więcej, gdyż w momencie zatrzymania miał przy sobie amfetaminę.

Toruń: Zatrzymali go, gdy siedział w samochodzie. Wpadł w poważne tarapaty! Mowa o zdarzeniu z minionej niedzieli (12.07.2020). Około godziny 13:00, policjanci z Oddziału Prewencji podczas patrolowania okolic ul. Przybyszewskiego zauważyli zaparkowany pojazd, w którym siedziało dwóch mężczyzn. Funkcjonariusze postanowili ich wylegitymować. Podczas dokładnego sprawdzenia okazało się, że jeden z nich (31-latek) jest poszukiwany przez toruński sąd w związku z wyrokiem za złamanie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

#GaszynChallenge w wykonaniu toruńskich policjantów

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

- Funkcjonariusze w samochodzie odnaleźli woreczek z białym proszkiem, który należał do mężczyzny. Wstępne badania potwierdziły, że było w nim prawie pół grama amfetaminy. 31-latek trafił do policyjnej celi. Już usłyszał zarzuty za posiadanie narkotyków - przekazuje nam mł. asp. Wojciech Chrostowski, rzecznik prasowy KMP w Toruniu.

Zatrzymanego mężczyznę czeka teraz kilkuletnia odsiadka za wyrok z przeszłości. - Za posiadanie amfetaminy może mu grozić dodatkowo do 3 lat więzienia - podsumowuje mł. asp. Chrostowski.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.