Toruń: Akcja strażaków na Bydgoskim Przedmieściu! Na parkingu spłonął samochód

2020-09-16 20:00
Pożar na parkingu w Toruniu
Autor: nadesłane Pożar na parkingu w Toruniu. Akcja strażaków na Bydgoskim Przedmieściu

Wieczorna akcja strażaków na Bydgoskim Przedmieściu w Toruniu. Na parkingu przy ul. Zygmunta Krasińskiego spłonął samochód osobowy. Służby wygrały walkę z ogniem i na szczęście nikomu nic się nie stało.

Jedna z naszych czytelniczek poinformowała nas, że ok. godziny 19:30 wybuchł pożar samochodu na parkingu przy ul. Zygmunta Krasińskiego w Toruniu. Rzeczywiście - na Bydgoskim Przedmieściu pojawiła się straż pożarna. Walka z ogniem nie trwała długo - służby błyskawicznie zdołały ugasić pojazd. Na szczęście nikomu nic się nie stało. 

Jak poinformowali nas świadkowie - pojazd spłonął doszczętnie, ale na szczęście ogień nie dostał się do drzew. Pozostałe "osobówki" były narażone na niebezpieczeństwo i miały widoczne uszkodzenia. Na ten moment nie znamy przyczyn tego nieprzyjemnego zdarzenia. Gdy tylko je ustalimy - wówczas zaktualizujemy nasz tekst.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Stracili majątek swojego życia w pożarze hali
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE