Halowe Mistrzostwa Europy w Toruniu. Poważne UTRUDNIENIA dla kierowców!

2021-03-04 12:11 Konrad Marzec
Halowe Mistrzostwa Europy w Toruniu - utrudnienia na ul. Bema!
Autor: Magdalena Witt-Ratowska Halowe Mistrzostwa Europy w Toruniu - utrudnienia na ul. Bema! / Zdjęcie poglądowe

W czwartek (4.03.2021) w Toruniu rozpoczyna się wielkie święto sportu - Halowe Mistrzostwa Europy. Niestety koronawirus pokrzyżował wiele planów i fani nie będą mogli oglądać rywalizacji z trybun Areny Toruń. Ważne informacje dla kierowców przekazał Miejski Zarząd Dróg. Musimy liczyć się z utrudnieniami!

Halowe Mistrzostwa Europy w Toruniu. Poważne UTRUDNIENIA dla kierowców!

Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce to impreza, jakiej Toruń jeszcze nie widział. Jeszcze kilka tygodni temu prezydent Zaleski podtrzymywał nadzieje kibiców na obejrzenie zawodów z trybun Areny Toruń. Koronawirus brutalnie zweryfikował plany fanów. Wiemy już, że sportowcy nie będą mogli liczyć na głośny doping. Nie zmienia to jednak faktu, że organizacja tego wydarzenia jest jednym z najważniejszych tematów, które są obecnie poruszane przez władze grodu Kopernika. Ważny komunikat dla kierowców przekazał Miejski Zarząd Dróg. Trzeba się liczyć z utrudnieniami na ul. Bema!

Przeczytaj także: Toruńska restauracja: "Nie obsługujemy funkcjonariuszy policji i ich rodzin". SPRAWDZILIŚMY [ZDJĘCIA, WIDEO]

- Od 4 marca w związku z Halowymi Mistrzostwami Europy w Lekkiej Atletyce północny pas ruchu ul. Bema od Matejki do zachodniego wjazdu na halę przy ul. Bema będzie wyłączony z ruchu. Będzie on dostępny tylko dla pojazdów obsługujących imprezę - przekazuje Agnieszka Kobus-Pęńsko, rzecznik prasowy MZD w Toruniu.

Halowe Mistrzostwa Europy potrwają do 7 marca. W czasie 36. Halowych Mistrzostw Europy w Lekkoatletyce w Arenie Toruń przebywać będą setki osób(zawodników, członków sztabów szkoleniowych pracowników technicznych), niestety do toruńskiej hali ze względów sanitarnych nie mogą zostać wpuszczeni kibice. Transmisję z Mistrzostw będzie można śledzić na antenie w TVP Sport, TVP1 oraz na sport.tvp.pl.

Halowe Mistrzostwa Polski Masters 2019 w Toruniu
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE