Toruń: Nocna awantura w bloku. 39-latek wyciągnął NÓŻ

2020-11-25 14:58 KM
Toruń: Nocna awantura w bloku. 39-latek wyciągnął NÓŻ
Autor: Straż Miejska w Toruniu Toruń: Nocna awantura w bloku. 39-latek wyciągnął nóż

Patrol Straży Miejskiej w Toruniu interweniował wobec agresywnego mężczyzny zakłócającego ciszę nocną. Do opisywanego zdarzenia doszło w miniony wtorek (24.11.2020). Około godziny 23.40 mundurowi po raz kolejny otrzymali zgłoszenie o zakłócaniu ciszy nocnej w bloku przy ulicy Św. Józefa. Znany im ze wcześniejszych "występów" mężczyzna, podczas interwencji wyciągnął nóż...

Toruń: Nocna awantura w bloku. 39-latek wyciągnął NÓŻ

W godzinach nocnych strażnicy miejscy z Torunia miewają sporo pracy. Tak też było w miniony wtorek (24.11.2020), kiedy to municypalni otrzymali sygnał o zakłócaniu ciszy nocnej w bloku przy ul. Św. Józefa. To nie była ich pierwsza interwencja w tym miejscu. Kiedy strażnicy dotarli w ten rejon okazało się, że na klatce schodowej przebywa mężczyzna, którego strażnicy znali z poprzednich "występów". - 39-latek na widok municypalnych zrobił się bardzo agresywny, używał inwektyw skierowanych pod adresem innych mieszkańców oraz funkcjonariuszy prowadzących działania służbowe - informuje w komunikacie Anna Wiśniewska ze Straży Miejskiej w Toruniu.

- Podczas interwencji mężczyzna był pobudzony, groził strażnikom nożem technicznym i nie stosował się do wydawanych poleceń. Z uwagi na niebezpieczne zachowanie agresora strażnicy Grupy Interwencyjnej zmuszeni byli użyć wobec niego środków przymusu bezpośredniego - informuje nas Anna Wiśniewska z SM w Toruniu.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony na komisariat policji, która prowadzi wobec niego dalsze czynności. Agresor z pewnością poniesie konsekwencje swojego zachowania.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Protest "GastroToruń umiera"