Toruń. Policja zakończyła poszukiwania 33-latka!

2021-10-11 9:11
Policja z Torunia
Autor: Magdalena Witt-Ratowska Kujawsko-pomorskie: 57-latka dostała ataku epilepsji na autostradzie! Interweniowała policja / Zdjęcie poglądowe

Policjanci z komisariatu na toruńskim Rubinkowie zakończyli poszukiwania 33-latka, który zaginął 3 października tego roku. Funkcjonariusze z grodu Kopernika przekazali do mediów komunikat, w którym poinformowali o przełomie w sprawie. Szczegóły na se.pl/torun.

Toruń. Policja zakończyła poszukiwania 33-latka!

W miniony piątek (8.10.2021) przekazywaliśmy w naszym serwisie apel toruńskiej policji ws. poszukiwanego 33-latka z Torunia. Zaginiony ostatni raz widziany był 3 października. Funkcjonariusze mieli nadzieję, że publikacja jego wizerunku pomoże w tej trudnej sprawie. Na szczęście na początku tygodnia stróże prawa poinformowali o przełomie. - Mężczyzna odnalazł się, sam powrócił do domu. Nie stało się mu nic złego. Po wykonaniu niezbędnych ustaleń funkcjonariusze prowadzący czynności poszukiwawcze zakończyli swoje działania - przekazuje asp. Wojciech Chrostowski z biura prasowego KMP w Toruniu.

Czytaj też: Toruń protestował po wyroku Trybunału Konstytucyjnego. "PiS niech wychodzi, my zostajemy"

Redakcja Super Express Toruń dziękuje wszystkim tym, którzy pomagali poprzez udostępnienie materiału. 

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy masz zaufanie do polskiej policji?
Ukradli kawę wartą tysiąc złotych. Szuka ich policja z Torunia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE