Toruń: Akcja służb na S10. Ciężarówka w ROWIE

2020-11-30 7:19 KM
Toruń: Poważne utrudnienia TERAZ na S10! Ciężarówka w ROWIE
Autor: CC Pixabay.com / licencja Creative Commons Toruń: Poważne utrudnienia TERAZ na S10! Ciężarówka w ROWIE / Zdjęcie ilustracyjne

Uwaga kierowcy z Torunia i okolic. Poważne utrudnienia odczuliśmy na S10 pomiędzy węzłem Toruń Południe a węzłem Toruń Zachód. Trwa tam akcja wyciągania samochodu ciężarowego z rowu. Komunikat w tej sprawie przekazała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

Aktualizacja 11:37

Dyżurny GDKiA poinformował, że utrudnienie zakończyło się. Uważajcie na siebie!

Aktualizacja 7:44

Służby informują, że na S10 pomiędzy węzłem Toruń Południe a węzłem Toruń Zachód wprowadzono ruch wahadłowy. O kolejnych zmianach będziemy informować na bieżąco w tym artykule.

Wcześniej pisaliśmy:

Toruń: Poważne utrudnienia TERAZ na S10! Ciężarówka w ROWIE

Niespokojny poniedziałkowy (30.11.2020) poranek w Toruniu. Kierowcy muszą się spodziewać utrudnień na S10 pomiędzy węzłem Toruń Południe a węzłem Toruń Zachód. Z nieznanych do tej pory przyczyn, samochód ciężarowy znalazł się w rowie. 

- Trwa wyciągnie ciężarówki, droga została zablokowana. Przewidywany czas trwania utrudnienia to ok. 2h - przekazał ok. godziny 6:40 dyżurny Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Uwaga kierowcy - jeżeli taką macie możliwość, unikajcie tych rejonów. Apelujemy także o ostrożną jazdę. Synoptycy ostrzegają, że tego dnia na drogach będą panować bardzo trudne warunki.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Wypadek awionetki koło Kozienic