Toruń: Śmiertelny wypadek w sklepie! "Andrzej już nie kupi prezentów"

2020-11-22 21:50 pt
Toruń: Śmiertelny wypadek w sklepie! Andrzej już nie kupi prezentów
Autor: Archiwum prywatne - zrzutka.pl/g652g3 / Pixabay.com Toruń: Śmiertelny wypadek w sklepie! "Andrzej już nie kupi prezentów"

To tragedia, której nikt się nie spodziewał, na którą nikt nie był gotowy. W miniony piątek (20 listopada) w sklepie meblowym przy ulicy Olsztyńskiej w Toruniu doszło do strasznego wypadku. Pracownik został przygnieciony przez naczepę podczas rozładunku towaru. Niestety, szybka akcja ratunkowa nie przyniosła rezultatu. Rodzina pana Andrzeja spędzi najbliższe święta bez niego. Współpracownicy zainicjowali internetową zrzutkę na prezenty, których 41-latek nie będzie miał już okazji wręczyć swoim najbliższym.

Do tragedii doszło we wczesne piątkowe popołudnie. Niektórzy myśleli już o weekendzie, jednak w salonach meblowych o tej porze praca wre. Niestety, w jednym ze sklepów przy ulicy Olsztyńskiej w Toruniu 41-letni mężczyzna został w czasie rozładunku przygnieciony przez naczepę pojazdu. Jak informuje portal DDTorun.pl, na miejsce wysłano śmigłowiec ratunkowy. Poszkodowany nie przeżył jednak wypadku. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniają odpowiednie służby.

Pracownicy sklepu postanowili pomóc bliskim tragicznie zmarłego pana Andrzeja. - Zbliża się Boże Narodzenie. To będzie trudny okres dla rodziny. Dlatego my, koledzy z pracy, chcemy wspólnie z Wami zebrać środki na prezenty, których Andrzej już nie kupi dla swoich najbliższych - wyjaśniają inicjatorzy akcji. - Niech rodzina wie i czuje, że jesteśmy z nimi - czytamy w opisie zbiórki na portalu Zrzutka.pl. Zebrane środki zostaną co do grosza przekazane rodzinie 41-latka.

Ty również możesz pomóc! KLIKNIJ TUTAJ, by poznać szczegóły i wpłacić darowiznę!

Wolontariusze pomagają starszym osobom