Toruń: Pożar w bloku! Trzy osoby w szpitalu. To był prawdziwy horror [ZDJĘCIA]

2022-01-15 22:58
Dramatyczna akcja strażaków w 11-piętrowym wieżowcu na ul. Gagarina
Autor: PIOTR LAMPKOWSKI/SUPER EXPRESS Dramatyczna akcja strażaków w 11-piętrowym wieżowcu na ul. Gagarina

Pożar w bloku przy ulicy Gagarina w Toruniu wybuchł w sobotni wieczór, 15 stycznia 2021 roku. Niestety, trzy osoby zostały poszkodowane w wyniku tego zdarzenia. Przetransportowano je do szpitala z objawami zatrucia dymem. Sprawę pożaru bloku w Toruniu wyjaśniają już odpowiednie służby. Co wiemy na ten moment?

Pożar w bloku przy ulicy Gagarina w Toruniu rozprzestrzenił się późnym popołudniem w sobotę, 15 stycznia 2022 roku. Na miejsce wezwano kilka zastępów straży pożarnej. Akcja od początku nie była łatwa. Trzy poszkodowane osoby przetransportowano do szpitala, gdzie zostały objęte opieką medyczną. Wszystkie miały objawy zatrucia dymem. Jak poinformował cytowany przez Radio Eska kpt. Przemysław Baniecki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu, na szczęście nie ma ofiar śmiertelnych. Ze względu na silne zadymienie, ewakuowano mieszkańców pięter od dziewiątego do jedenastego. Część z nich wróciła już do swoich mieszkań. Zdjęcia z miejsca zdarzenia znajdziecie w poniższej galerii.

Byliście kiedyś świadkami pożaru? Zdarzyło Wam się uczestniczyć w akcji ewakuacyjnej? Na odpowiedzi czekamy w sekcji komentarzy oraz poniższej sondzie online.

Sonda
Musiałeś/-aś się kiedyś ewakuować z powodu pożaru?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE