Przyjrzyjcie się!

Toruń. Rozpoznajesz te osoby? Są poszukiwane przez policję! [ZDJĘCIA]

2022-11-15 8:14

Toruń: Policjanci z komisariatu na Rubinkowie prowadzą postępowania w trzech sprawach i zwracają się z prośbą o pomoc w namierzeniu podejrzanych o dokonanie przestępstw. Funkcjonariusze mają nadzieję, że przekazanie wizerunków do mediów pomoże w śledztwie. O co konkretnie chodzi? Wyjaśniamy w poniższym materiale.

Policjanci z Torunia po raz kolejny wierzą w moc internetu i dlatego przekazali mediom wizerunki poszukiwanych osób. Aspirant Wojciech Chrostowski z biura KMP informuje o śledztwach, które dotyczą wydarzeń z drugiej połowy 2022 roku. Funkcjonariusze szukają sprawców:

  •   kradzieży roweru marki Unibike Fusion z wiaty rowerowej przy ul. Polnej 148 w dniu 1 października 2022 roku (nr sprawy RSD 1408/22)
  •   kradzieży katalizatora z samochodu na parkingu przy ul. Olsztyńskiej 112 w dniu 12 sierpnia 2022 roku (nr sprawy RSD 1108/22)
  •   przywłaszczenia portfela w sklepie przy ul. Lubickiej w dniu 8 września 2022 roku (nr sprawy RSD 1240/22)

Toruń: Policja szuka tych osób. Rozpoznajesz ich?

- Funkcjonariusze dotarli do monitoringów, które zarejestrowały sprawców. Świadkowie, którzy rozpoznają osoby przedstawione na zdjęciach proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Komisariatem Policji Toruń-Rubinkowo, ul. Dziewulskiego 1, tel. dyżurny 47 754 25 70 lub 112. Mail: dyzurny-torun-rubinkowo@bg.policja.gov.pl - apeluje asp. Wojciech Chrostowski z KMP w Toruniu.

W galerii ze zdjęciami widać numery spraw, których dotyczą materiały. Zamieszczamy ją również pod tekstem.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy pomógłbyś policji, gdybyś rozpoznał poszukiwanego przestępcę?
Policyjny pościg za motocyklistą ulicami Torunia. 41-latek trafił za kraty