Toruń: STRZELANINA na Bydgoskim Przedmieściu?! W akcji antyterroryści i ŻW [ZDJĘCIA]

2020-07-15 13:55 KM / KORZ
Strzelanina na Bydgoskim Przedmieściu w Toruniu. Policja i ŻW w akcji
Autor: nadesłane Strzelanina na Bydgoskim Przedmieściu w Toruniu. Policja i ŻW w akcji

Dantejskie sceny rozegrały się w środę (15 lipca) na Bydgoskim Przedmieściu w Toruniu. Jedna z naszych czytelniczek poinformowała nas, że przy ul. Mickiewicza ma miejsce akcja Policji i Żandarmerii Wojskowej. Z jej relacji wynikało, że padły strzały. Służby potwierdzają, że prowadziły działania w tym miejscu ok. godziny 12:00. Co było przyczyną? Czekamy na szczegóły.

Toruń: Strzelanina na Bydgoskim Przedmieściu?! Akcja Policji i ŻW na miejscu. Sygnał o tym zdarzeniu dostaliśmy krótko po godzinie 12:00. Nasza czytelniczka przekazała nam, że przy ul. Mickiewicza pojawiły się wozy policyjne oraz Żandarmeria Wojskowa. Ulica została zablokowana na niespełna godzinę. Co było przyczyną tego zdarzenia? Nasz dziennikarz skontaktował się z rzeczniczką KMP w Toruniu, podinsp. Wiolettą Dąbrowską, która oświadczyła, że nie udziela w tej sprawie informacji. 

Świadkowie, którzy rozmawiali z naszym fotoreporterem przekazują, że słyszeli kilka strzałów, ale rzecznik prasowy Żandarmerii Wojskowej zaprzecza. Na pewno na miejscu pojawili się antyterroryści z długą bronią i być może to z ich strony padły strzały, o których mówi co najmniej dwóch świadków. Zatrzymano dwie osoby, które zostały przetransportowane do pojazdu w kajdankach. Z naszych ustaleń wynika, że działania były prowadzone na zlecenie Prokuratury Rejonowej Poznań - Grunwald.

Do sprawy będziemy wracać na naszym portalu.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Strzelanina w Piekarach Śląskich! 23-latek strzelał do policjantów. Chciał ich zabić!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.