Toruń: Wyłączą sygnalizację świetlną! Na tych skrzyżowaniach trzeba uważać

i

Autor: Małgorzata Litwin / UMT - torun.pl Toruń: Wyłączą sygnalizację świetlną! Na tych skrzyżowaniach trzeba uważać / Zdjęcie poglądowe

Toruń: Tutaj wyłączą światła!

Toruń: Wyłączą sygnalizację świetlną! Na tych skrzyżowaniach trzeba uważać

2022-07-06 8:25

Toruń: W związku z rozbudową i modernizacją sygnalizacji świetlnych na dwóch ważnych skrzyżowaniach światła zostaną wyłączone. - Prace rozpoczną się w najbliższą środę (6 lipca) i potrwają do czwartku - informuje Agnieszka Kobus-Pęńsko, rzecznik prasowy MZD w Toruniu.

W związku z zapowiadanymi pracami modernizacyjnymi, na skrzyżowaniach ulic Szosa Chełmińska i Długa oraz Szosa Chełmińska-Bema-Podgórna w Toruniu sygnalizacje będą wyłączone. - W przypadku sygnalizacji świetlnej na tym pierwszym skrzyżowaniu, prace zaplanowano na środę 6 lipca 2022 r. Rozpoczną się one o godzinie 9:00 i potrwają do godziny 12:00. W tym czasie sygnalizacja będzie wyłączona - przekazuje nam Agnieszka Kobus-Pęńsko, rzeczniczka prasowa toruńskiego MZD.

Czytaj też: Koszmarny finał poszukiwań 15-letniego Patryka. Ciało wyłowione z Wisły

- Z kolei na skrzyżowaniu Szosa Chełmińska-Bema-Podgórna prace będą realizowane w czwartek 7 lipca, w godzinach 9:00-16:00. W tym czasie nie będzie działała sygnalizacja - informuje rzeczniczka toruńskiego MZD w komunikacie prasowym.

- Apelujemy o ostrożność - zakończyła komunikat przedstawicielka MZD. Przyłączamy się do tego apelu. Zwłaszcza w pierwszych godzinach po wprowadzeniu zmian w tym rejonie może być chaotycznie. Jedźcie bezpiecznie!

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy przekonują cię propozycje Torunia ws. komunikacji miejskiej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE