Koszmarny finał poszukiwań 15-letniego Patryka. Ciało wyłowione z Wisły

i

Autor: Paweł Jaskółka / Super Express / Zdjęcie poglądowe Koszmarny finał poszukiwań 15-letniego Patryka. Ciało wyłowione z Wisły

Koszmarny finał poszukiwań 15-letniego Patryka. Ciało wyłowione z Wisły

2022-06-30 11:35

Toruń: Fatalne informacje ws. poszukiwanego 15-letniego Patryka. Poszukiwania trwały od 24 maja, kiedy to chłopak wyszedł z domu i miał jechać do szkoły w Czernikowie. Niestety ziścił się najgorszy możliwy scenariusz. Ciało zaginionego wyłowiono z Wisły, za portem zimowym w Toruniu.

W poszukiwania 15-letniego Patryka z Brzozówki zaangażowała się nie tylko społeczność mieszkańców Torunia. - 24 maja w godzinach popołudniowych mężczyzna odpowiadający rysopisowi zaginionego był widziany na moście im. Józefa Piłsudskiego w Toruniu - informowała nas wtedy policjantka z biura prasowego KMP. Później Patryk miał wysłać smsa do mamy, w którym zapewniał, że wróci do domu w ciągu kilku godzin. Tak się nie stało. Poszukiwania trwały, ale bez rezultatu. 29 czerwca nadeszła najgorsza możliwa wiadomość. 

Czytaj też: Matka z domu grozy w Szabdzie już za kratkami. Zabijała 3-letnią córeczkę będąc w zaawansowanej ciąży?

Toruń: Ciało poszukiwanego 15-latka wyłowione z Wisły

W środę (29 czerwca) w godzinach wieczornych ciało zostało wyłowione z Wisły na wysokości między Małą Nieszawką, a portem zimowym w Toruniu. - Rodzina zaginionego potwierdziła jego tożsamość. Policjanci wyjaśniają okoliczności pod nadzorem prokuratury - powiedział nam asp. Wojciech Chrostowski z biura prasowego KMP w Toruniu.

Rodzinie i bliskim Patryka składamy wyrazy głębokiego współczucia. Do sprawy będziemy jeszcze wracać, gdy spłynie więcej informacji.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy szukałeś/aś kiedyś osoby zaginionej?
Dokonał rozboju i spalił samochód ofiary. Horror pod Toruniem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE