W Toruniu i okolicach szukali 15-letniego Patryka. Wysłał do mamy wiadomość i zniknął

i

Autor: Małopolska Policja / Zdjęcie ilustracyjne W Toruniu i okolicach szukali 15-letniego Patryka. Wysłał do mamy wiadomość i zniknął

W Toruniu i okolicach szukali 15-letniego Patryka. Wysłał do mamy wiadomość i zniknął [Aktualizacja]

2022-05-30 13:09

Toruń i okolice: Wracamy do sprawy zaginionego Patryka z Brzozówki (gmina Obrowo). Chłopak za kilka tygodni ma skończyć 16 lat. Trop urywał się w okolicach mostu PIłsudskiego w Toruniu. 25 maja poszukiwany wysłał do swojej mamy wiadomość na Messengerze. - Jego telefon jest nieaktywny - mówiła nam asp. Agnieszka Lewicka-Wolsza z KMP w Toruniu. Niestety finał poszukiwań jest najgorszy z możliwych

Aktualizacja 30.06.2022, 11:20

Niestety ziścił się najgorszy możliwy scenariusz. Ciało zaginionego wyłowiono z Wisły, za portem zimowym w Toruniu. - Rodzina potwierdziła jego tożsamość. Wyjaśniamy sprawę pod nadzorem prokuratora - powiedział nam asp. Wojciech Chrostowski z KMP w Toruniu.

Więcej: Koszmarny finał poszukiwań 15-letniego Patryka. Ciało wyłowione z Wisły

Wcześniej pisaliśmy:

O sprawie zaginionego, niespełna 16-letniego Patryka informowaliśmy naszych czytelników 26 maja. Przy "starym moście" w Toruniu znaleziono jego plecak. Przypomnijmy - 24 maja chłopak wyszedł z domu i miał jechać do szkoły w Czernikowie, ale niestety do niej nie dotarł. - Około 16:20 młody mężczyzna odpowiadający rysopisowi zaginionego był widziany na moście im. Józefa Piłsudskiego w Toruniu - podaje asp. Agnieszka Lewicka-Wolsza z biura prasowego KMP w Toruniu. Od tego czasu nie ma żadnych informacji na temat stanu zdrowia i życia chłopca. Zrozpaczona rodzina i funkcjonariusze proszą o pomoc. Portal "Oto Toruń" podał, że ok. 17:00 Patryk wysłał na Messengerze wiadomość do mamy, w której zapewnił, że w domu będzie za cztery godziny.

Czytaj więcej: Gdzie jest 16-letni Patryk? W Toruniu znaleźli tylko jego plecak

- Od 24 maja, od godzin wieczornych jego telefon jest nieaktywny, nie mamy możliwości jego namierzenia. Policjanci z Dobrzejewic robią wszystko, co w ich mocy. Cały czas prowadzimy poszukiwania i apelujemy o kontakt wszystkich tych, którzy mogą mieć przydatne informacje - mówi nam asp. Agnieszka Lewicka-Wolsza z KMP w Toruniu.

Toruń: Zaginął 15-letni Patryk . Rysopis poszukiwanego

Zdjęcie chłopaka zamieszczamy nad tekstem. Przyjrzyjcie mu się uważnie, być może minęliście go na ulicy! Wygląd nastolatka:

  • ok. 170 cm wzrostu,
  • szczupła budowa ciała,
  • włosy krótkie ciemne,
  • oczy ciemne, 
  • ubrany był w czarną rozpinaną bluzę z kapturem i czarne buty marki Adidas.

- Osoby, które widziały Patryka lub mają wiedzę na temat jego miejsca przebywania lub też znają osoby, które mają taką wiedzę, proszone są o kontakt z dyżurnym KP Dobrzejewice pod nr telefonu 47 754 29 00, inną najbliższą jednostką policji lub nr 112 - apelują policjanci.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy szukałeś/aś kiedyś osoby zaginionej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE