Toruń: ZŁODZIEJ wpadł w idiotyczny sposób. Teraz trafi za kratki

2019-10-09 9:11 KM
Toruń: ZŁODZIEJ wpadł w idiotyczny sposób. Teraz trafi za kratki
Autor: Straż Miejska Toruń Zdjęcie ilustracyjne

Ta sytuacja pokazuje, że podejrzani również potrafią się zachowywać irracjonalnie. Przekonali się o tym przedstawiciele Straży Miejskiej w Toruniu, którzy 6 października w godzinach porannych zatrzymali złodzieja. Mężczyzna wpadł w bardzo głupi sposób...

Sprawa miała swój początek w niedzielę (6 października), ok. godziny 8 rano. Operator monitoringu Straży Miejskiej w Toruniu zauważył na ulicy Wysokiej w Toruniu osobę kopiącą samochód. Poinformował o tym fakcie dyżurnego Straży Miejskiej, który skierował tam patrol. 

- Funkcjonariusze szybko zatrzymali wandala. W trakcie interwencji podszedł do strażników mężczyzna, który stwierdził, że ujęty wcześniej okradł jego sklep. Mundurowi udali się wraz z zatrzymanym do sklepu, gdzie stwierdzili wyłamane drzwi - relacjonuje Jarosław Paralusz, rzecznik prasowy Straży Miejskiej w Toruniu.

W związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa przekazano ujętego 25-latka policji. Trzeba przyznać, że złodziej wyjątkowo ułatwił zadanie służbom.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.