Nieoczekiwana kąpiel

Toruńskie boisko zmieniło się w basen! Zawodnicy dali "nura" [ZDJĘCIA, WIDEO]

2022-09-30 12:24

Niespodziewany przebieg miał trening hokeistów Pomorzanina Toruń. Opady deszczu sprawiły, że ich boisko zmieniło się w... basen! Zawodnicy nie próżnowali i wykorzystali okazję do kąpieli. Czy jest szansa na remont? Władze miasta zapewniają, że są takie plany.

O niecodziennej sytuacji, która miała miejsce na boisku Pomorzanina Toruń poinformowali nas koledzy z redakcji "Oto Toruń". Rzeczywiście - na wysłużonym i błagającym o remont obiekcie doszło do niespodziewanej kąpieli hokeistów. Wystarczyło kilkanaście minut rzęsistych opadów i miejsce, gdzie laskarze mieli potrenować zmieniło się w basen, który mógłby przypaść do gustu wielu dzieciakom. Aż się chce przywołać słynną komedię Stanisława Barei i tekst "I nie jest prawdą, że dach przeciekał....". Zobaczcie wideo!

Trening musiał zostać odwołany, ale jak widać na załączonych obrazkach, laskarze tryskali dobrym humorem. Wracając jednak do poważnych tematów - boisko jednej z najlepszych polskich drużyn hokeja na trawie błaga o remont. Jak podaje "Oto Toruń" - prezydent Michał Zaleski zapewnił, że w przyszłym roku jednym z priorytetów będzie modernizacja boiska, należącego do MOSiRu. W sprawę zaangażował się też lokalny polityk Michał Jakubaszek. Do sprawy będziemy wracać. Tymczasem zobaczcie zdjęcia z obiektu, które nie wymagają specjalnego komentarza.

Pomorzanin Toruń to wicemistrz Polski z sezonów 2018-2022. Ostatni tytuł udało się wywalczyć w 2014 roku.

Spodobał ci się materiał? Obserwuj nas na Facebooku!

Sonda
Interesujesz się hokejem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE