Tragedia na pasach w Inowrocławiu! Nie żyje 60-letnia kobieta!

2020-01-15 11:01 Redakcja
Tragedia na pasach w Inowrocławiu! Nie żyje 60-letnia kobieta!
Autor: CC Pixabay.com Tragedia na pasach w Inowrocławiu! Nie żyje 60-letnia kobieta!

Policjanci z Inowrocławia, pod nadzorem prokuratury wyjaśnia przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło we wtorek (14 stycznia) na terenie miasta. Potrącona kobieta trafiła do szpitala, gdzie niestety zmarła.

Do fatalnego w skutkach zdarzenia doszło we wtorek (14 stycznia) około godziny 6:30 na ul. 800 Lecia w Inowrocławiu. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierujący samochodem marki Audi 20-letni mężczyzna potrącił przechodzącą przez oznakowane przejście dla pieszych 60-letnią kobietę.

- Piesza z obrażeniami trafiła do szpitala, gdzie zmarła. Prowadzone w tej sprawie śledztwo ma na celu ustalenie, jak doszło do wypadku i kto się do niego przyczynił - przekazuje asp. szt. Izabella Drobniecka z KPP w Inowrocławiu.

Rodzinie i przyjaciołom ofiary wypadku składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.