Trwa świetna seria Pomorzanina Toruń. Zadyszka Elany [WIDEO]

2020-09-20 13:30 Konrad Marzec
Trwa świetna seria Pomorzanina Toruń. Zadyszka Elany [WIDEO]
Autor: Marta Gajewska Trwa świetna seria Pomorzanina Toruń. Zadyszka Elany [WIDEO]

Za nami piłkarska sobota z udziałem toruńskiej drużyn w 3. lidze. Znakomicie zaprezentował się Pomorzanin Toruń, który od pięciu spotkań jest niepokonany. Gorzej wygląda sytuacja Elany Toruń, która od początku sezonu nie potrafi wygrać przed własną publicznością.

Trwa świetna seria Pomorzanina Toruń. Zadyszka Elany [WIDEO]

Przed startem sezonu 2020/21 wydawało się, że spośród toruńskich ekip wyżej stoją akcję Elany. Tymczasem Pomorzanin Toruń wygląda ostatnio bardzo dobrze. Właśnie wydłużył serię meczów bez porażki do pięciu. W tym czasie zanotował dwie wygrane i trzy remisy. W sobotę (19 września) pojechał do Konina i pewnie pokonał miejscowego Górnika 3:0, wyglądając znakomicie szczególnie w pierwszej połowie. Na listę strzelców wpisali się Michał Kalitta, Kamil Woroniecki oraz Patryk Straszewski. Trener Łukasz Jankowski wykonuje kawał świetnej pracy. Zobaczcie ich radość z szatni!

Zadyszka Elany Toruń. Wciąż nie potrafią wygrać u siebie

Kiedy w 89. minucie meczu Elana Toruń - Bałtyk Gdynia, Łukasz Furtak umieścił piłkę w siatce, wydawało się, że "Żółto-Niebiescy" wreszcie wygrają w tym sezonie przed własną publicznością. Niestety chwilę później odpowiedział Michał Marczak. Kolejny frustrujący podział punktów stał się faktem. Podopieczni Dariusza Grzegrzółki wciąż nie mogą odczarować Stadionu Miejskiego im. Grzegorza Duneckiego i przez to zajmują odległe, 15. miejsce w ligowej tabeli.

Pomorzanin jest dwie lokaty wyżej, ale cały czas bierzemy pod uwagę przedsezonowe spekulacje - wydawało się, że między tymi drużynami jest jakościowa przepaść. Na ten moment podopieczni trenera Jankowskiego udowadniają, że awans na ten poziom rozgrywkowy nie był dziełem przypadku i robią wszystko, aby dostarczyć kibicom pozytywnych wrażeń. Z kolei Elana po spadku znalazła się w sporym dołku. Wynik ratują na ten moment delegacje, ale fani z pewnością wymagają więcej.

Taraje w Ogrodzie Zoobotanicznym w Toruniu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.