Twarde Pierniki Toruń - Trefl Sopot 73:92, zdjęcia z Areny Toruń

Autor: Róża Koźlikowska - @FotRose Twarde Pierniki Toruń - Trefl Sopot 73:92, zdjęcia z Areny Toruń

Twarde Pierniki nie sprawiły sobie prezentu pod choinkę. Trefl Sopot wygrał wysoko. Zdjęcia Kibiców

2021-12-23 20:20

Twarde Pierniki Toruń przegrały z Treflem Sopot w ostatnim meczu tego roku. Goście byli lepsi w trzech kwartach i zasłużenie zwyciężyli w Arenie Toruń. Mamy dla was zdjęcia kibiców i zawodników obu ekip. Zobaczcie też nasze krótkie podsumowanie.

Nie o takim prezencie pod choinkę marzyli kibice Twardych Pierników Toruń. Najpierw przyszła porażka w Dąbrowie Górniczej, a dzień przed Wigilią Arenę Toruń zdobył Trefl Sopot. Goście byli lepsi w trzech z czterech kwart. Rzucili rywalom 92 punkty, tracąc przy tym jedynie 73. Do triumfu przyjezdnych poprowadził duet Darrin Dorsey - Yannis Franke. Ci dwaj łącznie zanotowali aż 41 punktów. Po stronie podopiecznych Ivicy Skelina dwucyfrówkami mogą się pochwalić Aaron Cel, Daniel Amigo i James Eads III, ale to marne pocieszenie dla tych zawodników. Dwie porażki z rzędu mogą wprowadzić niepokój, ale już na początku 2022 roku będzie okazja do rehabilitacji. Poniżej zamieszczamy galerię zdjęć z Areny Toruń. Wszystkim kibicom koszykówki składamy najlepsze życzenia bożonarodzeniowe!

Twarde Pierniki Toruń - Trefl Sopot 73:92 (24:22, 15:25, 24:28, 10:17)

Twarde Pierniki Toruń: James Eads 14, Daniel Amigo 13, Aaron Cel 13, Jahenns Manigat 9, Roko Rogić 9, Michał Kołodziej 7, Bartosz Diduszko 5, Michał Samsonowicz 3, Szymon Janczak 0, Ignacy Grochowski 0, Mateusz Kruszkowski 0, Paweł Sowiński 0.

Trefl Sopot: Darrin Dorsey 22, Yannick Franke 19, Karol Gruszecki 15, Brandon Young 13, Darious Moten 10, Michał Kolenda 6, DeAndre Davis 6, Paweł Leończyk 1, Josh Sharma 0, Hubert Łałak 0, Daniel Ziółkowski 0, Łukasz Klawa 0.

Spodobał ci się materiał? Polub nas na Facebooku!

Czy Twarde Pierniki Toruń zdobędą medal w sezonie 2021/22?