U Rydzyka uczą jak być dobrą żoną w sypialni. "Mąż ma prawo domagać się seksu"

2021-07-22 22:02
Mąż ma prawo domagać się seksu
Autor: PIOTR LAMPKOWSKI/ SUPER EXPRESS & SHUTTERSTOCK U Rydzyka uczą jak być dobrą żoną w sypialni. "Mąż ma prawo domagać się seksu" / Zdjęcie ilustracyjne

Radio Maryja i kontrowersyjna audycja, której można było posłuchać na antenie rozgłośni ojca Rydzyka znów wywołuje burze. Danuta i Piotr Sobolowie nauczali "Jak być dobrą żoną w sypialni". Po trzech latach cytaty znów są szeroko komentowane w internecie. Czy mąż ma prawo domagać się seksu od żony? Tak twierdzą prowadzący.

U Rydzyka uczą jak być dobrą żoną w sypialni. "Mąż ma prawo domagać się seksu"

Jak być dobrą żoną w sypialni? Tego słuchacze Radia Maryja mogli się dowiedzieć z audycji przeznaczonej dla małżonków. Choć można było jej posłuchać już w grudniu 2018 roku, to obecnie również wywołuje burzę w sieci. Dlaczego Danuta i Piotr Sobolowie znów są na tapecie? Wszystko "zawdzięczają" doradcy ministra Czarnka doktorowi Pawłowi Skrzydlewskiemu i jego wypowiedziom o cnotach niewieścich. Internauci przywołali przy tej okazji cytaty z prowadzących audycję. Jakie rady mieli dla mężów i żon? Co najmniej kontrowersyjne.

Czytaj też: Biskup ukarany za tuszowanie pedofilii. Rydzyk zaprosił go na uroczystości pielgrzymki Radia Maryja

- Żona nie może uważać swojego męża za agresora, czy potencjalnego gwałciciela. Ma on prawo domagania się od żony współżycia seksualnego - cytuje Sobolów portal Wirtualnej Polski.

Zwolennicy katolickiego wychowania seksualnego podkreślali, że sypialnia jest jednym z ołtarzy. Łoże małżeńskie powinno być jednym z najważniejszych miejsc dla małżonków - takie rady pojawiają się na wielu kursach przedmałżeńskich, organizowanych przez kościół. - Trudny małżonek to prawdziwy dar od Pana Boga i ogromne wyróżnienie - przekonywali prowadzący na antenie Radia Maryja.

21 lipca sejm odrzucił wniosek o odwołanie ministra Czarnka, którego działalność wywołuje ogromne emocje. Opozycja zarzuca mu niewłaściwy stosunek do kobiet, dziewczyn i m.in. społeczności LGBT. 

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Kolejne miliony dla Rydzyka. Czy teraz wystarczy mu do pierwszego? Komentarz Adama Federa [WIDEO]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE