Urodziny Radia Maryja w Toruniu. Taniec polityków hitem internetu! [WIDEO]

2018-12-03 12:21 Redakcja ESKA INFO
Radio Maryja i protest
Autor: fot. M.Witt-Ratowska Radio Maryja i protest

Taniec najważniejszych polityków z naszego kraju podczas 27. urodzin Radia Maryja w Toruniu jest wielkim hitem internetu. Na filmiku widać, jak Antoni Macierewicz i spółka doskonale się bawią przy pieśni Abba Ojcze. W wydarzeniu uczestniczyło ok. 9000 tysięcy osób.

Urodziny Radia Maryja wywołują wiele emocji. Tysiące komentarzy, dyskusji, drwin i kontrargumentów - tak wygląda internet po 1 grudnia. Wg. statystyk toruńskiej straży miejskiej, w 27. urodzinach rozgłośni o. Tadeusza Rydzyka wzięło udział około 9000 uczestników. Nie zabrakło przedstawicieli polskiego rządu. Do Torunia przyjechali: Antoni Macierewicz, prezes rady ministrów Mateusz Morawiecki, ministrowie Joachim Brudziński i Zbigniew Ziobro oraz Jan Szyszko.

Święto Radia Maryja - taniec polityków hitem internetu

Jednym z największych przebojów, krążących po sieci po urodzinach Radia Maryja jest z pewnością filmik, na którym politycy tańczą do pieśni "Abba ojcze". Zresztą, co będziemy się rozpisywać - zobaczcie sami!


Jak nie trudno się domyślić - w komentarzach pod filmikiem prawdziwa wrzawa. Niektórzy zwracają uwagę, że to "szopka za publiczne pieniądze", a jeszcze inni otwarcie piszą o "wstydzie". Są i tacy, którzy bronią uroczystości Radia Maryja. A jakie zdanie na ten temat mają czytelnicy portalu torun.eska.pl? Zachęcamy do dyskusji i obejrzenia krótkiej fotorelacji z urodzin rozgłośni oraz protestu.

>>> Zmuszali kobiety do prostytucji. Grozili i używali przemocy fizycznej. CBŚP rozbiło dwie agencje towarzyskie z Torunia i Warszawy [ZDJĘCIA]

>>> Kierowca MZK w Toruniu chamsko potraktował pasażera? Internauci mają wątpliwości [WIDEO]

#TOWIDEO