Groza na drodze

Poważny wypadek na DK nr 10 w Cierpicach. Dwie osoby w szpitalu [ZDJĘCIA, AKTUALIZACJA]

2022-11-28 8:28

Toruń i okolice: Spore utrudnienia dla kierowców pojawiły się w piątek (25 listopada 2022 r.) na terenie Cierpic. Droga krajowa nr 10 była zablokowana po wypadku. Doszło tam do zderzenia trzech aut i ciężarówki. Dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala.

Aktualizacja 28.11, 7:30

Strażacy z Komendy Miejskiej PSP w Toruniu przekazali, że w zdarzeniu brały udział trzy samochody osobowe i jeden ciężarowy. Wszystko działo się na 294 kilometrze DK nr 10. Ostatecznie dwie osoby zostały zabrane przez ZRM do szpitala. Na miejscu działały 2 zastępy PSP z JRG nr 2. Do kierowców apelujemy o ostrożność, gdyż warunki na drogach wciąż są dalekie od idealnych. Ku przestrodze publikujemy zdjęcia z miejsca piątkowego wypadku. Znajdziecie je pod tekstem.

Wcześniej pisaliśmy:

Wypadek na DK10 w Cierpicach (25.11) - droga zablokowana [UTRUDNIENIA]

Jak poinformowała dyżurna z bydgoskiego oddziału GDDKiA Arleta Morgut, na drodze krajowej nr 10 w Cierpicach zderzyły się dwa auta osobowe, samochód ciężarowy oraz bus. "Jedna osoba została ranna. Droga jest zablokowana w obu kierunkach. Policja wyznaczyła objazdy. Z Torunia ruch kierowany jest na dk 15, a z Bydgoszczy przez ul. Nowotoruńską" - wskazała dyżurna.

Pojazd ciężarowy wpadł do rowu, a naczepa blokuje jezdnię. Utrudnienia mogą potrwać do wieczora. DK nr 10 łączy dwa największe miasta w regionie - Toruń i Bydgoszcz.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy byłeś świadkiem groźnego wypadku?
Nowe pociągi od bydgoskiej Pesy wjechały na tory
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE