Uwaga kierowcy - ZABLOKOWANA DROGA niedaleko Torunia! Poważny wypadek w regionie

2019-10-08 18:19 Redakcja
Policja - zdj. pogądowe
Autor: Policja

Jak poinformował nas jeden z czytelników, na trasie Toruń - Kowalewo Pomorskie doszło do poważnego wypadku. Uczestniczyły w nim trzy pojazdy. Uwaga kierowcy - DK nr 15 w regionie jest kompletnie zablokowana!

Do wypadku doszło przed godziną 18:00 na DK nr 15, (km 260+000) w Kowalewie Pomorskim.

- Zderzyły się dwie "osobówki" i samochód ciężarowy. Jedna osoba jest ranna. Droga została zablokowana. Przewidujemy, że utrudnienie może potrwać nawet 2 godziny - przekazuje dyżurny Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Na ten moment nie znamy więcej szczegółów. Na miejsce dotarła już policja, która będzie wyjaśniać przyczyny i okoliczności tego zdarzenia. Redakcja ESKA INFO Toruń apeluje do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę. W przypadku tego konkretnego regionu - starajcie się znaleźć alternatywną trasę. Kujawsko-pomorski Urząd Wojewódzki informuje, że wyznaczono objazd przez Wielką Łąkę - Wielkie Rychnowo - Szychowo.

Do sprawy wrócimy.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.