Uwaga Toruń! Kluczowy przejazd kolejowy zostanie zamknięty. Będą spore utrudnienia

i

Autor: CC Pixabay.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie ilustracyjne Uwaga Toruń! Kluczowy przejazd kolejowy zostanie zamknięty. Będą spore utrudnienia

Uwaga Toruń! Kluczowy przejazd kolejowy zostanie zamknięty. To nie jedyne utrudnienia!

2022-04-13 13:51

Toruń: Ważne informacje dla kierowców i nie tylko. We wtorek (19.04.2022) zamknięty zostanie przejazd kolejowy przy ul. Polnej. Jak się zapewne domyślacie - wiąże się to z konkretnymi utrudnieniami. Przygotowano objazd. Szczegóły i mapkę prezentujemy na se.pl.

Przejazd kolejowy przy ul. Polnej zostanie zamknięty we wtorek (19.04.2022) o godzinie 7:00 - informuje nas toruński MZD. - To właśnie wtedy rozpoczną się prace remontowe na linii kolejowej nr 2017 na odcinku Toruń Wschodni- Chełmża. W związku z tym zostanie zamknięty przejazd kolejowy w ciągu ul. Polnej. Na czas prowadzonych prac został wytyczony objazd - przekazuje Agnieszka Kobus-Pęńsko, rzecznik prasowy MZD w Toruniu. - Prace zakończą się 30 kwietnia 2022 r. - dodaje. Warto zapoznać się z mapką, którą drogowcy przekazali w komunikacie prasowym. Przygotujcie się na utrudnienia i zaplanujcie inną drogę do pracy.

Czytaj też: Życie biznesmena z Chełmży zamieniło się w piekło. Grozili jego 14-letniej córce śmiercią! Detektyw Rutkowski w akcji [Wideo]

Uwaga Toruń! Kluczowy przejazd kolejowy zostanie zamknięty. Zobacz mapę objazdów

i

Autor: MZD w Toruniu Uwaga Toruń! Kluczowy przejazd kolejowy zostanie zamknięty. Zobacz mapę objazdów

Toruń: Kolejne utrudnienia. Chodzi o budowę linii na JAR

- Budowa nowej linii tramwajowej na północ Torunia wchodzi na kolejny etap. W związku z tym czekają nas dalsze zmiany w organizacji ruchu drogowego. Pierwsze już od 19 kwietnia 2022 r. (wtorek) w rejonie Szosy Chełmińskiej od ul. Dekerta do Bema, gdzie udostępniony zostanie nowy odcinek al. 700-lecia Torunia oraz na ul. Watzenrodego. Kolejne na ul. Długiej i Rondzie Czadcy - podaje w komunikacie MZK w Toruniu.

- 19 kwietnia zmieni się organizacja ruchu drogowego w rejonie Szosy Chełmińskiej od ul. Dekerta do ul. Bema. Z uwagi na otwarcie dla kierowców zachodniej jezdni nowo wybudowanego odcinka drogi w al. 700-lecia Torunia, ruch na odcinku Szosy Chełmińskiej od Dekerta do Bema będzie odbywał się jednokierunkowo w kierunku os. Wrzosy. Ruch w przeciwnym kierunku, tj. w stronę centrum, odbywać się będzie jednokierunkowo po nowo wybudowanym odcinku - wyjaśnia Sylwia Derengowska z MZK w Toruniu.

- Na odcinku od centrum handlowego do ul. Hubego, 19 kwietnia zmieni się organizacja ruchu w rejonie wjazdu do centrum handlowego. Ruch kołowy od wysokości wjazdu do centrum w stronę ul. Hubego odbywać się będzie dwukierunkowo jezdnią północną. Wyłączony z ruchu zostanie jednokierunkowy odcinek ulicy Watzenrodego łączący nitkę północną i południową. Dzięki wprowadzonej organizacji ruchu będzie można budować nową południową jezdnię ul. Watzenrodego o długości ok 100m wraz z połączeniem z jezdnią północną, a także korytować i ułożyć warstwy konstrukcyjne torowiska - wylicza kierownik kontraktu z ramienia firmy Intop Jarosław Łukasiewicz.

Sonda
Czy przekonują cię propozycje Torunia ws. komunikacji miejskiej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE