Przejazd kolejowy koło Torunia zostanie zamknięty! Spore utrudnienia

2021-10-13 17:12
Przejazd kolejowy
Autor: CC Pixabay.com / licencja Creative Commons Przejazd kolejowy koło Torunia zostanie zamknięty! Przygotujcie się na utrudnienia / Zdjęcie poglądowe

Uwaga mieszkańcy Torunia i okolic! Ważny przejazd kolejowy w powiecie toruńskim zostanie zamknięty na niespełna dwa tygodnie. Kierowcy muszą się przygotować na utrudnienia. Komunikat w tej sprawie przekazało naszej redakcji Toruńskie Centrum Zarządzania Kryzysowego.

Przejazd kolejowy koło Torunia zostanie zamknięty! Przygotujcie się na utrudnienia

W drugiej połowie października, kierowcy z Torunia i okolic muszą się przygotować na konkretne utrudnienia. Ma to związek z zaplanowanymi pracami. - Firma PORR S.A. jako Generalny Wykonawca projektu pn. „Rewitalizacja linii kolejowej nr 207 na odcinku Toruń Wschodni – Chełmża” na podstawie zatwierdzonego projektu tymczasowej organizacji ruchu, informuje, o zamknięciu przejazdu kolejowego w ciągu drogi wojewódzkiej nr 582, m. Ostaszewo, w km 11+145 linii kolejowej nr 207. w dniach od 19.10.2021 r. do 28.10.2021 r. - czytamy w komunikacie Toruńskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego.

Czytaj też: Tragiczna śmierć 12-latki koło Torunia. "Śpij Aniołku". Te komentarze chwytają za serce

- Zamknięcie związane jest z wykonywaniem prac na wyżej wymienionym przejeździe. Powyższe dni mają charakter orientacyjny, a ruch zostanie wznowiony niezwłocznie po zakończeniu robót - wyjaśnia Michał Kruk, dyżurny Toruńskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego.

Warto w tych dniach poszukać alternatywnej trasy. O zakończeniu prac będziemy was informować w naszym lokalnym serwisie.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy przekonują cię propozycje Torunia ws. komunikacji miejskiej?
Trwa remont torowisk w centrum Torunia. Tak wyglądają prace
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE