Toruń: Tramwaj WYSKOCZYŁ Z SZYN! Ważne informacje dla pasażerów! [AKTUALIZACJA]

2019-10-21 11:16 KM
W Toruniu WYKOLEIŁ SIĘ TRAWMAJ! Uwaga - SĄ UTRUDNIENIA!
Autor: MZK w Toruniu Zdjęcie poglądowe

Uwaga mieszkańcy Torunia! W poniedziałek (21 października) w godzinach przedpołudniowych wykoleił się tramwaj! Pasażerowie komunikacji miejskiej muszą się przygotować na spore utrudnienia! Służby informują o konkretnych zmianach.

Aktualizacja 11:25

Policja nie interweniowała w tej sprawie. Jak przekazała nam Sylwia Derengowska - rzecznik prasowy MZK w Toruniu - nie ma powodów do paniki.

- Nie możemy mówić o wykolejeniu tramwaju. Po prostu wyskoczył z szyn, ale stoi stabilnie. Nikomu nic się nie stało. Funkcjonuje komunikacja zastępcza, ale lada moment wszystko powinno wrócić do normy - mówi Derengowska w rozmowie z ESKA INFO Toruń.

Godzina 11:04

Niepokojące wieści dotarły do nas przed godziną 11:00.

- Wykolejenie tramwaju pomiędzy ul. Rydygiera a placem Daszyńskiego. Od Alei Solidarności do ul. Olimpijskiej za linie 1 i 5 kursuje autobusowa komunikacja zastępcza - poinformowali przedstawiciele Urzędu Miasta Torunia za pomocą systemu TORUŃ SMS.

Uwaga pasażerowie - utrudnienia mogą jeszcze potrwać.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.