Tramwaj MZK w Toruniu

i

Autor: Piotr Lampkowski / Super Express / Zdjęcie poglądowe Więcej tramwajów ruszy na ulice Torunia. Kiedy to nastąpi?

Komunikat MZK

Więcej tramwajów ruszy na ulice Torunia. Kiedy to nastąpi?

2024-04-19 14:08

Więcej tramwajów zobaczymy tego dnia w Toruniu. MZK przekazuje komunikat, dotyczący dodatkowych kursów. Ma to związek z konkretną imprezą, na której pojawi się tysiące torunian. Szczegóły znajdziecie na se.pl.

Przy okazji dużych imprez, organizowanych na terenie Torunia, MZK chce ułatwić pasażerom komunikacji miejskiej dotarcie do celu. Właśnie dlatego w piątek (19 kwietnia 2024) na ulicach grodu Kopernika zobaczymy więcej tramwajów. Rzeczniczka prasowa Miejskiego Zakładu Komunikacji Sylwia Derengowska poinformowała nas o szczegółach. Warto dodać, że to nie jest żadna nowość, bo podobne rozwiązanie widzieliśmy również w 2023 roku.

Więcej tramwajów w Toruniu. MZK pomoże przy meczu żużlowym

- W piątek (19 kwietnia), w związku z zawodami żużlowymi na Motoarenie, uruchomione zostaną dodatkowe kursy tramwajów: linii nr 2 z pętli Elana o godz. 17:06, linii nr 3 z pętli Heweliusza o godz. 17:10, oraz linii nr 5 z pętli Olimpijska o godz. 16:55. Po zawodach, ok. godz. 20:00 uruchomione zostaną dodatkowe kursy tramwajów linii nr 2, 3 i 5 - informuje nas Sylwia Derengowska, rzeczniczka MZK.

Początek spotkania KS Apatora Toruń z Fogo Unią Leszno zaplanowano na godzinę 18:00. Zawody zwykle trwają niespełna dwie godziny. 

Galeria ze zdjęciami: Tak wyglądają zawody żużlowe w Toruniu. Fotografie z Motoareny

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki