Wieczorna kradzież na Rynku Nowomiejskim w Toruniu. Złodzieje ukradli... warzywa!

2020-05-13 15:13 KM
Wieczorna kradzież na Rynku Staromiejskim w Toruniu. Złodzieje ukradli... warzywa!
Autor: Straż Miejska w Toruniu Wieczorna kradzież na Rynku Staromiejskim w Toruniu. Złodzieje ukradli... warzywa!

To był pracowity wieczór dla funkcjonariuszy z Grupy Interwencyjnej Straży Miejskiej w Toruniu. Municypalni zatrzymali mężczyzn podejrzanych o straganową kradzież. Do zdarzenia doszło w minioną sobotę (9 maja) w godzinach wieczornych. Sprawcy zainteresowali się workami z warzywami.

Z relacji strażników miejskich wynika, że około godziny 21.15 funkcjonariusze otrzymali konkretne zgłoszenie. Na ulicy Rynek Nowomiejski w Toruniu dwóch mężczyzn ukradło worki z żywnością z zamkniętego stoiska. Całe zajście obserwował operator monitoringu wizyjnego Straży Miejskiej w Toruniu, który zauważył jak mężczyźni kilkukrotnie wynosili z bocznych skrzyń worki z warzywami.

- Po otrzymaniu zgłoszenia strażnicy na ulicy Prostej zatrzymali dwie osoby pasujące do rysopisu podejrzanych. Mężczyźni mieli przy sobie część skradzionego towaru - przekazuje Jarosław Paralusz, zastępca komendanta Straży Miejskiej w Toruniu.

Na miejsce municypalni wezwali patrol Policji, który przeprowadzi dalsze czynności wyjaśniające.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Super Raport 12 V (goście: Miller, Zuber)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.