Wypadek na torach

i

Autor: Shutterstock Wypadek na torach

Horror!

Wierzchosławice. Paskudny wypadek na torach. Nie żyje 14-latka

2023-02-09 11:28

Tragiczny wypadek w Wierzchosławicach (powiat inowrocławski, woj. kujawsko-pomorskie) miał miejsce w środę, 8 lutego w godzinach popołudniowych. Pociąg relacji Toruń - Mogilno potrącił 14-latkę. Niestety dziewczyna zginęła na miejscu.

Potworna tragedia w Wierzchosławicach niedaleko Inowrocławia. Aspirant sztabowa Justyna Piątkowska z inowrocławskiej komendy przekazała naszemu dziennikarzowi, że policjanci otrzymali zgłoszenie w środę (8 lutego 2023 r.) ok. godziny 15:55. - Pociąg relacji Toruń - Mogilno zderzył się z 14-letnią dziewczyną. Poszkodowana poniosła śmierć. Przyczyny i okoliczności tego zdarzenia wyjaśni śledztwo, prowadzone pod nadzorem prokuratora - powiedziała asp. szt. Piątkowska.

Tragiczny wypadek w Wierzchosławicach. Jak do tego doszło?

Z nieoficjalnych ustaleń "Super Expressu" wynika, że do wypadku doszło poza przejazdem kolejowym. Na miejscu pracowali m.in. strażacy i ratownicy medyczni. Na ten moment nie wiemy, dlaczego 14-latka weszła na torowisko. Pociągiem relacji Toruń - Mogilno podróżowało 35 pasażerów. Wśród nich nie ma poszkodowanych. Do sprawy będziemy wracać w naszym serwisie. Rodzinie i bliskim ofiary składamy wyrazy współczucia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Wierzysz w życie po śmierci?
Groźny wypadek na przejściu dla pieszych. Kobieta trafiła do szpitala