Brutalny NAPAD na dostawcę pizzy we Włocławku. PIJANY nastolatek był GŁODNY jak WILK

2021-01-26 22:22 Konrad Marzec
Pizza z dostawą
Autor: CC Pixabay.com / licencja Creative Commons Napad na dostawcę pizzy we Włocławku. Sprawca chciał ją zjeść za darmo / Zdjęcie poglądowe

Włocławek. Policjanci zatrzymali 18-letniego „amatora” pizzy, który najpierw pomógł, a po chwili zaatakował dostawcę i zabrał mu torbę z jedzeniem. Teraz za to przestępstwo odpowie przed sądem. Grozi mu nawet do 12 lat pozbawienia wolności - przekazuje st. sierż. Tomasz Tomaszewski z KMP we Włocławku.

Włocławek: Napad na dostawcę pizzy w centrum miasta!

W minioną niedzielę (24.01.21) w godzinach wieczornych dyżurny włocławskich mundurowych otrzymał zgłoszenie o rozboju na dostawcy pizzy. Skierowani na miejsce policjanci ustalili przebieg tego zdarzenia. Okazało się, że dostawca, który przyjechał z zamówieniem do jednego z bloków w centrum Włocławka, miał problem z odnalezieniem właściwego numeru mieszkania. Napotkany pod budynkiem młody mężczyzna najpierw wskazał mu klatkę schodową, a po chwili zaatakował. - Napastnik pobił poszkodowanego i po zabraniu mu torby z pizzą uciekł - informuje nas st. sierż. Tomasz Tomaszewski z zespołu prasowego KMP we Włocławku.

Czytaj tez: WSTRZĄSAJĄCY mord w lesie pod Włocławkiem. Wykrwawił się, czołgając do synka...

- Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego ustalili dokładny rysopis sprawcy i już po kilkudziesięciu minutach zatrzymali zaskoczonego mężczyznę. W odległości kilku metrów od niego znaleźli też torbę termiczną oraz puste pudełka po pizzy - czytamy w komunikacie rzecznika prasowego KMP we Włocławku.

Zaatakował dostawcę pizzy we Włocławku. Był kompletnie pijany

18-letni „amator” darmowego jedzenia, mając prawie 1,6 promila alkoholu, trafił prosto do policyjnego aresztu. Mężczyzna dzisiaj (26.01.21) zostanie doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszy zarzut rozboju. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Przebrał się za postać z serialu "Dom z papieru" i terroryzował mieszkańców Włocławka