Wypadek na A1 w okolicach Torunia. Lamborghini stanęło w ogniu! [ZDJĘCIA]

2020-09-02 11:15 EIB
Wypadek na A1 w okolicach Torunia. Lamborghini stanęło w ogniu!
Autor: KMP Toruń Wypadek na A1 w okolicach Torunia. Lamborghini stanęło w ogniu!

W środę (2.09.2020) rano, w okolicach Torunia, doszło do bardzo poważnego zdarzenia w ruchu drogowym na trasie A1. Kierowca pojazdu marki lamborghini gallardo jadąc w kierunku Łodzi nagle stracił panowanie nad pojazdem , zjechał na lewy pas i uderzył w bariery ochronne. Wtedy auto stanęło w płomieniach.

W środę (2.09.2020) tuż po godz. 7:00, na trasie autostrady A1, w odległości około 300 metrów od węzła Lubicz, doszło do zdarzenia w ruchu drogowym. Na miejsce dyżurny policji skierował policjantów Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.

Zobacz także: Koszmarne odkrycie w Toruniu! Na budowie znaleziono zwłoki

Z ich ustaleń wynika, że 42- letni kierowca z okolic Gdańska jadąc pojazdem marki lamborghini gallardo w kierunku Łodzi , nagle straciła panowanie nad pojazdem , zjechał na lewy pas ruchu i uderzył w bariery ochronne. Nagle auto stanęło w płomieniach. Z pomocą przyszli strażacy, którzy również jechali tą samą trasą. Kierowca z obrażeniami związanymi m.in. z pożarem trafił do jednego z toruńskich szpitali. Teraz na miejscu pracują policjanci, którzy zabezpieczają ślady i ustalają przyczynę tej kolizji. Kierowcy jadący w stronę Łodzi mogą napotkać na utrudnienia związane z usuwaniem jej skutków.

Tragiczny wypadek busa, 9 osób nie żyje!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.