Wysiadł z pociągu, na dworcu czekali na niego policjanci. 38-latek był w ciężkim szoku

i

Autor: KMP we Włocławku / Małopolska Policja Wysiadł z pociągu, na dworcu czekali na niego policjanci. 38-latek był w ciężkim szoku

Kryminalne

Wysiadł z pociągu, na dworcu czekali na niego policjanci. 38-latek był w ciężkim szoku

2024-03-01 10:12

Wysiadł z pociągu i trafił prosto w ręce kryminalnych z Włocławka (województwo kujawsko-pomorskie). Mowa o 38-letnim mężczyźnie, który nie ukrywał zaskoczenia widokiem policjantów. - Z peronu trafił prosto za kraty - przekazuje nadkom. Joanna Seligowska-Ostatek z włocławskiej komendy. Szczegóły poniżej.

Kradzież z włamaniem i groźby karalne - za takie czyny poszukiwany był 38-letni mężczyzna. Policjanci szukali go od kilku miesięcy, ponieważ miał do odbycia karę 3 lat więzienia. Jak nietrudno się domyślić, włocławianin robił wszystko, aby uniknąć spotkania z funkcjonariuszami. Nie przebywał w miejscu zamieszkania i ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, również poza granicami kraju. Pod koniec lutego 2024 roku przyjechał pociągiem do Włocławka. Jego kłopot polegał na tym, że na dworcu pojawili się również policjanci. 

- Gdy tylko poszukiwany wysiadł z pociągu, od razu trafił w ręce kryminalnych. Zapewne nie spodziewał się takiego przywitania, bo był bardzo zaskoczony obecnością policjantów na peronie. Jeszcze tego samego dnia mężczyzna trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe lata - informuje nas oficer prasowa KMP we Włocławku i dodaje, że to nie pierwszy taki przypadek, gdzie osoby poszukiwane trafiają w ręce jej kolegów i koleżanek.

...................................................................

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym profilu na Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Zobacz galerię ze zdjęciami. Koszmarny wypadek pod Włocławkiem

Nielegalna fabryka zlikwidowana pod Włocławkiem. Ogromna akcja KAS i SG

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki