Wyszedł na zakupy i już nie wrócił. Co się stało z 48-letnim Henrykiem?

2021-12-23 8:30
Wyszedł na zakupy i już nie wrócił. Co się stało z 48-letnim Henrykiem?
Autor: KPP Lipno Wyszedł na zakupy i już nie wrócił. Co się stało z 48-letnim Henrykiem?

Tajemnicze zaginięcie mieszkańca Kujaw i Pomorza. W środę (22 grudnia) zaniepokojona rodzina zgłosiła zaginięcie 48-letniego Henryka Grzywińskiego. Jak zapewniają bliscy, mężczyzna wyszedł z domu zrobić zakupy i do chwili obecnej nie powrócił.

Wyszedł na zakupy i już nie wrócił. Co się stało z 48-letnim Henrykiem?

Jak informuje lipnowska policja, w dniu zaginięcia 48-latek z Zakrzewa ubrany był w pikowaną kurtkę koloru granatowego, czarne spodnie i szary sweter. Miał siwą czapkę i siwe sportowe buty. Sylwetka szczupła, wzrost ok 170 cm, włosy krótkie ciemne z widoczną siwizną, oczy piwne.

Zobacz: Weszła na przejście dla pieszych. Samochód zmiótł ją z drogi. Koszmarny wypadek w Toruniu

- Mężczyzna opuścił dom samowolnie, zawiadamiając o tym członków rodziny. Gdy nie wrócił rozpoczęły się poszukiwania. W chwili obecnej jego telefon jest nieaktywny. Policjanci sprawdzają wszystkie tropy i informacje. Niestety na razie nie udało się ustalić miejsca jego pobytu - wyjaśnia rzecznik KPP w Lipnie.

Mundurowi z Lipna proszą o kontakt wszystkie osoby, które mają informacje o miejscu przebywania mężczyzny lub widziały go w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Można kontaktować się z dyżurnym lipnowskiej komendy lub bezpośrednio z policjantem prowadzącym sprawę pod numerem telefonu 534-432-178 lub dyżurnym lipnowskiej jednostki: 47 75 38 200.

Ojciec zastrzelonego w Koninie 21-latka: "Policjant nie potrafił spojrzeć mi w twarz"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE