Szybcy i wściekli na ulicach Łodzi. Ojciec driftował z synem i UCIEKAŁ PRZED POLICJĄ. ROZBILI SIĘ BMW NA DRZEWIE

i

Autor: Policja

Zadzwoniła na policję, bo jej mąż chciał popełnić SAMOBÓJSTWO! Spektakularna akcja służb

2020-12-31 12:42

O krok od kolejnej tragedii w naszym regionie! Rozmowa telefoniczna dzielnicowego z Włocławka i szybko wysłany patrol pozwoliły na udzielenie pomocy 38-latkowi, który chciał targnąć się na swoje życie. Szczegóły całego zdarzenia na se.pl!

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 28 grudnia w godzinach porannych w rejonie obsługiwanym przez dzielnicowego młodszego aspiranta Petera Jonetzko.

- Funkcjonariusz wykonując swoje czynności do prowadzonych spraw, skontaktował się z mieszkanką osiedla Południe i w trakcie rozmowy z nią dowiedział się o dziwnym zachowaniu jej męża. Z relacji wynikało, że chce on popełnić samobójstwo i właśnie wychodzi z domu. Mundurowy poprosił o rozmowę z 38-latkiem, a w tym samym czasie drugi dzielnicowy młodszy aspirant Szymon Szczęśniak powiadomił dyżurnego o całej sytuacji - wyjaśnia rzecznik włocławskiej policji.

ZOBACZ: Kujawsko-pomorskie: Spał w KRZAKACH. Policyjny pies Iskra w akcji

Natychmiast na  miejsce został wysłany patrol, a młodszy aspirant Peter Jonetzko kontynuował rozmowę z mężczyzną do czasu przyjazdu patrolu. Kiedy tylko usłyszał w słuchawce pukanie do drzwi oraz głosy funkcjonariuszy, mógł zakończyć połączenie.

Patrol wezwał na miejsce załogę ratownictwa medycznego, która zabrała 38-latka do szpitala.

CZYTAJ TAKŻE: Pościg rodem z kina akcji klasy B w Kujawsko-Pomorskiem. Kierowca BMW postradał zmysły

Nie strzelaj w sylwestra! Zwierzęta tego nie znoszą
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE