Zaginął 27-latek z Torunia! Ma charakterystyczny tatuaż [AKTUALIZACJA]

i

Autor: Małopolska Policja / Zdjęcie poglądowe Zaginął 27-latek z Torunia! Ma charakterystyczny tatuaż [AKTUALIZACJA]

Poszukiwany

Zaginął 27-letni Szymon z Torunia! Ma charakterystyczny tatuaż [AKTUALIZACJA]

2023-08-08 7:12

Toruń: Policjanci z KMP przekazali mediom ważny komunikat w sprawie poszukiwań 27-letniego Szymona. - Osoby, które znają jego miejsce pobytu, proszone są o kontakt - apelowała mł. asp. Dominika Bocian z KMP w Toruniu. Na szczęście we wtorek spłynęły do nas pozytywne informacje.

Aktualizacja 8 sierpnia, 11:10

Młodsza aspirant Dominika Bocian z biura prasowego KMP w Toruniu przekazała naszej redakcji, że poszukiwania 27-latka zostały zakończone. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w tym miejscu.

Wcześniej pisaliśmy:

Policjanci ze śródmieścia poszukiwali zaginionego 27-latka z Torunia - Według relacji zawiadamiającej, 3 sierpnia mężczyzna wyszedł z placówki opiekuńczej na toruńskich Bielanach i dotychczas do niej nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z bliskimi - informuje "Super Express" mł. asp. Dominika Bocian, oficer prasowa toruńskiej komendy.

Toruń: Poszukiwany 27-latek Najważniejsze informacje

Rysopis zaginionego torunianina:

  • znak szczególny - tatuaż w kształcie korony na szyi,
  • wzrost 170 cm,
  • szczupły, 
  • ciemne krótkie włosy.

Funkcjonariusze dodają, że zaginięcia był ubrany w spodnie moro, szarą koszulkę i sportowe buty. Co ważne - mężczyzna wymaga specjalistycznej opieki.

- Osoby znające miejsce pobytu zaginionego lub mogące udzielić jakichkolwiek informacji, które przyczynią się do jego odnalezienia, proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Komisariatem Policji Toruń-Śródmieście, e-mail: [email protected], tel. dyżurny 47 754 24 52, lub 112. Informacje można przekazać anonimowo - apeluje mł. asp. Dominika Bocian.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym profilu na Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Czy szukałeś/aś kiedyś osoby zaginionej?
Policjanci z Torunia zaskoczyli kierowców dronem. Wszystko się wydało