Policjanci z Torunia przerwali poszukiwania 27-latka. Ważny komunikat

i

Autor: Magdalena Witt-Ratowska / Zdjęcie poglądowe Policjanci z Torunia przerwali poszukiwania 27-latka. Ważny komunikat

Najnowsze informacje

Policjanci z Torunia przerwali poszukiwania 27-latka. Ważny komunikat

2023-08-08 11:08

Ważny komunikat policji w sprawie poszukiwań 27-letniego mieszkańca Torunia. Funkcjonariuszka z biura prasowego KMP informuje o zakończeniu sprawy. Na szczęście finał jest najlepszy z możliwych.

W miniony piątek (4 sierpnia 2023 r.) policjanci z Torunia przekazali mediom wizerunek poszukiwanego 27-latka z grodu Kopernika. Mężczyzna wyszedł z placówki opiekuńczej na toruńskich Bielanach i przepadł. Alarmowano, że ma charakterystyczny tatuaż i potrzebuje specjalistycznej opieki. W poszukiwania zaangażowali się m.in. nasi czytelnicy, którzy licznie udostępniali materiał o poszukiwaniach. 

Toruń: Zaginiony 27-latek odnaleziony!

Młodsza aspirant Dominika Bocian z biura prasowego KMP w Toruniu przekazała naszej redakcji, że poszukiwania 27-latka zostały zakończone. Mężczyźnie nie zagraża niebezpieczeństwo i policjanci zakończyli działania w tej sprawie. - Dziękuję za udostępnianie informacji - podsumowała funkcjonariuszka.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym profilu na Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Czy szukałeś/aś kiedyś osoby zaginionej?