Policja

i

Autor: Małopolska Policja Zaginął 47-latek z Wielkiej Nieszawki. Jest przełom w sprawie! [AKTUALIZACJA]

Zaginął 47-latek z Wielkiej Nieszawki. Jest przełom w sprawie! [AKTUALIZACJA]

Toruń i okolice. Wczoraj (poniedziałek, 10.01.2022) przed godziną 18:00 Michał (47 l.) wybiegł z domu. Jego rodzina podejrzewa najgorsze. Mieszkańca Wielkiej Nieszawki szukała policja i wolontariusze. Jego syn przekazał funkcjonariuszom, że tata może chcieć odebrać sobie życie. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Szczegóły i aktualizacja na se.pl

Aktualizacja 13:33

- Funkcjonariusze odnaleźli go w mieszkaniu u znajomego. Nie stało się mu nic złego. Po wykonaniu niezbędnych ustaleń funkcjonariusze prowadzący czynności poszukiwawcze zakończyli swoje działania - podaje asp. Wojciech Chrostowski z KMP w Toruniu.

Czytaj więcej: Policja zakończyła poszukiwania 47-latka z Wielkiej Nieszawki! Ważny komunikat

Godzina 9:12

- Szukaliśmy go w nocy. Szukamy go teraz. Mamy alarm w komendzie. Mężczyzna nie ma przy sobie telefonu komórkowego. Sprawa jest poważna. Powodem gorsze stanu psychicznego mężczyzny mogą być nieporozumienia rodzinne i problemy finansowe - mówi naszemu dziennikarzowi jeden z toruńskich policjantów To Kamil, syn Michał powiadomił policję o tym, że jego tata chce się zabić i to on poprosił o pomoc ludzi dobrej woli. W poniedziałek (10.01.2022), około godziny 17:40 pan Michał wybiegł do lasu w okolicach miejsca zamieszkania przy ul. Pogodnej 8 w Wielkiej Nieszawce (powiat toruński, woj. kujawsko-pomorskie). Rodzinie przekazał, że ma zamiar odebrać sobie życie. Na stronie "Zaginieni Cała Polska" na Facebooku czytamy, że do tej pory nie powrócił do domu ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Mężczyzna posiada przy sobie dokumenty. Nie ma telefonu.

Zobacz też: Koszmarna śmierć Anny z okolic Torunia. Rozszarpał ją wilczur

- Poszukiwania trwają w okolicach wału przeciwpowodziowego. Między ulicą Wałową w Małej Nieszawce a Zagrodową, aż do Torunia. Ostatnio widziany był na wysokości ulicy Krętej około godziny 20:00. Mężczyzna jest wystraszony - podają autorzy ogłoszenia.

Zaginął mieszkaniec Wielkiej Nieszawki. Rozpoznajesz go?

Rysopis zaginionego z Wielkiej Nieszawki:

  • wzrost: 180 cm;
  • waga: około 80 kg;
  • włosy: blond, krótkie.
  • w chwili zaginięcia ubrany był w ciemną kurtkę i jeansy

- Ktokolwiek posiada informacje mogące przyczynić się do odnalezienia zaginionego proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji Toruń - Podgórz 47 754 24 70 lub numerem alarmowym 112 - kończą autorzy ogłoszenia na stronie Zaginieni Cała Polska na Facebooku. Przyjrzyjcie się uważnie zdjęciu, zamieszczonemu nad tekstem!

Sonda
Czy szukałeś/aś kiedyś osoby zaginionej?
Szczęśliwy finał policyjnych poszukiwań. Odnaleźli zaginioną 65-latkę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE