Zimny poranek, a później dominacja słońca. Taki będzie poniedziałek [Pogoda Toruń 10.10.2022]

i

Autor: CC Pixabay.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie poglądowe Chmury na niebie nad Toruniem

Optymistyczna prognoza

Zimny poranek, a później dominacja słońca. Taki będzie poniedziałek [Pogoda Toruń 10.10.2022]

2022-10-10 7:06

Pogoda Toruń 10.10.2022. Prognoza na poniedziałek dla województwa kujawsko-pomorskiego wygląda optymistycznie, choć poranek będzie zimny. Meteorolodzy nie spodziewają się opadów deszczu. Szczegóły analizujemy poniżej.

Pogoda Toruń 10.10.2022. Prognoza na poniedziałek

Początek tygodnia w Toruniu i okolicach będzie pod względem pogodowym naprawdę przyjemny. - W poniedziałek dominować będzie słoneczna pogoda, z nielicznymi chmurami i oczywiście bez opadów. Po zimnym poranku, po południu temperatura powietrza wzrośnie maksymalnie do około 17 stopni - przekazuje Rafał Maszewski, autor i właściciel serwisu pogodawtoruniu.pl. - Odczujemy łagodny chłód / komfort termiczny. Południowy wiatr będzie umiarkowany, chwilami nieco silniejszy, a ciśnienie atmosferyczne będzie szybko spadać. Warunki biometeorologiczne będą korzystne - dodaje ceniony meteorolog.

Pogoda długoterminowa dla Torunia. Jaki będzie tydzień?

Ochłodzenie w środku tygodnia i delikatne ocieplenie bliżej weekendu - tak w skrócie można podsumować najbliższy tydzień. Jeżeli pojawiają się opady deszczu, to jedynie sporadycznie. Kierowcom życie mogą utrudniać mgły i zamglenia, zwłaszcza środowego i czwartkowego poranka. Wiatr na ogół słaby lub umiarkowany. Termometry w ciągu dnia pokażą od 13 (wtorek - czwartek) do 17 stopni (niedziela, 16.10.2022 r.). Ciśnienie osiągnie w środku tygodnia poziom 1018 hPa, a później spadnie. 

Prognozy będziemy codziennie aktualizować w naszym serwisie. Zapraszamy również na stronę pogoda.se.pl, gdzie znajdziecie analizy prognoz ogólnopolskich.

Spodobał ci się materiał? Obserwuj nas na Facebooku!

Sonda
Czy pogoda wpływa na Twoje samopoczucie?
Policyjny pościg za motocyklistą ulicami Torunia. 41-latek trafił za kraty