Apel o pomoc

Złodzieje atakują w sklepach na Rubinkowie. Policja publikuje wizerunki poszukiwanych [ZDJĘCIA]

2022-10-12 13:31

Toruń: Policjanci z KMP zwracają się z prośbą o pomoc w odnalezieniu złodziei sklepowych. Podejrzani atakują w sklepach spożywczych i drogeriach na terenie dzielnicy Rubinkowo. Funkcjonariusze przekazali mediom wizerunek sprawców.

Toruń: Policja poszukuje złodziei. Okradli sklepy na Rubinkowie

Policjanci z Torunia prowadzą sprawę kradzieży, do których dochodziło ostatnimi czasy w sklepach spożywczych i drogeriach na Rubinkowie. Wierząc w moc internetu, funkcjonariusze przekazali wizerunek poszukiwanych mediom. Przekazujemy zdjęcia w galerii, którą zamieszczamy pod tekstem. Jeżeli minęliście na ulicy któregoś z podejrzanych - koniecznie powiadomcie stróżów prawa.

- Świadkowie, którzy rozpoznają osoby przedstawione na zdjęciach proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Komisariatem Policji Toruń-Rubinkowo, ul. Dziewulskiego 1, tel. dyżurny 47 754 25 70 lub 112. Mail: dyzurny-torun-rubinkowo@bg.policja.gov.pl Informacje można przekazać anonimowo - apeluje asp. Wojciech Chrostowski z KMP w Toruniu.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy masz zaufanie do policji?
Toruńskie obchody Święta Policji