Poszukiwany

Zrobił to z drzwiami kościoła w Toruniu! Proszą o pomoc w namierzeniu podejrzanego

2023-05-11 17:25

Toruń: Policjanci ze Śródmieścia poszukują mężczyzny, który mógł mieć związek z uszkodzeniem drzwi Kościoła Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny Kowalskiej. - Jego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Funkcjonariusze szukają osób, mogących pomóc w ustaleniu jego personaliów - przekazuje nam st. sierż. Sebastian Pypczyński z KMP w Toruniu.

Policjant z biura prasowego KMP w Toruniu przekazuje "Super Expressowi", że jego koledzy prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia drzwi Kościoła Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny Kowalskiej w Toruniu. Do zdarzenia doszło 16 kwietnia tego roku, krótko przed 5:00. - Mundurowi zabezpieczyli monitoring, na którym widoczny jest podejrzewany o ten czyn młody mężczyzna - informuje st. sierż. Sebastian Pypczyński. Funkcjonariusze wierzą w moc internetu i liczą na pomoc wszystkich tych, którzy mogą mieć przydatne informacje. Zdjęcia poszukiwanego prezentujemy w galerii pod tekstem.

Toruń. Czy ten mężczyzna uszkodził drzwi kościoła? 

- Funkcjonariusze proszą osoby, które rozpoznają wizerunek przedstawiony na zdjęciu o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo–Śledczym Komisariatu Policji Toruń – Śródmieście, przy ul. Polskiego Czerwonego Krzyża 2. Numer telefonu 47 754 24 52 lub e-mail: dyzurny-torun-srodmiescie@bg.policja.gov.pl Informacje można przekazać anonimowo - apeluje policjant z KMP w Toruniu.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy znając miejsce pobytu poszukiwanego przestępcy, poinformowałbyś policję?
Toruńskie obchody Święta Policji