10 zatrzymanych w 24 godziny! GIGANTYCZNA AKCJA POLICJI w Gdańsku [ZDJĘCIA]

2019-08-30 17:37 mt

Gdańscy policjanci w ciągu jednej doby zatrzymali aż 10 poszukiwanych przestępców. Każdy z nich ukrywał się, by nie trafić za kratki! Na próżno.

Tylko wczoraj policjanci z gdańskich komisariatów zatrzymali 10 poszukiwanych. Wśród nich był m.in. 36-letni mężczyzna, którego poszukiwał niemiecki wymiar sprawiedliwości. Prokuratura podejmie decyzję o jego ewentualnej ekstradycji.

Pozostali zatrzymani też nie są bez winy. Wręcz przeciwnie – mają niejedno na sumieniu.

Kolejne trzy osoby w wieku 58-36 lat, poszukiwane były listem gończym m.in. za: kradzieże, kradzieże z włamaniem oraz przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu. Pięciu kolejnych zatrzymanych, poszukiwanych było przez sądy nakazem zatrzymania i doprowadzenia do najbliższego zakładu karnego, m.in. za nieregulowane grzywny, uchylanie się od obowiązku prac społecznych lub niestawienia się do odbycia zasądzonej już kary – wylicza st.asp.Karina Kamińska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

W zależności od zasądzonych kar i treści listów gończych oraz nakazów – poszczególne osoby z tej dziesiątki trafią teraz za kraty na kilka-kilkanaście miesięcy.