14-latek napadnięty w windzie. Bandyta recydywista nie miał skrupułów

i

Autor: KPP Tczew 14-latek napadnięty w windzie. Bandyta recydywista nie miał skrupułów

14-latek napadnięty w windzie. Bandyta recydywista nie miał skrupułów

2022-04-25 13:55

Policjanci zatrzymali 22-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o dokonanie rozboju na nastolatku. Działo się to w windzie jednego z bloków w Tczewie (woj. pomorskie). Zatrzymany 22-latek to recydywista. Okazało się, że mężczyzna był już karany za podobne przestępstwo.

Działo się to w połowie kwietnia w jednym z bloków w Tczewie. 22-latek wszedł do windy, w której przebywał 14-latek. - Szarpiąc go, zażądał oddania pieniędzy. Przestraszony 14-latek oddał mężczyźnie 2 zł, które miał przy sobie oraz sok o wartości 8 zł - poinformował oficer prasowy policji. Kryminalni ustalili, że sprawcą rozboju jest mieszkaniec Tczewa, który został zatrzymany w swoim mieszkaniu. Zabezpieczono ubranie, które mężczyzna miał na sobie w chwili zdarzenia. W miniony piątek 22-latek usłyszał zarzut dotyczący rozboju. Okazało się, że to recydywista. Wcześniej był karany za podobne przestępstwo. Decyzją sądu zatrzymany mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Za to przestępstwo w warunkach recydywy grozi kara do 18 lat pozbawienia wolności. Czytaj też: Daria zginęła w straszliwym wypadku. 19-latka spoczęła w białej trumnie. "Nie sposób znaleźć ukojenie..."

Driftował na rondzie, na zabawie przyłapali go policjanci. Kwota mandatu zwala z nóg
Sonda
Czy kiedykolwiek uciekałaś/eś przed policją?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE