Anna zabiła Alberta. Śmiertelne ciosy zadała nożem, gdy z imprezy wyszedł ostatni gość

2022-05-22 15:58
Anna zabiła Alberta. Śmiertelne ciosy zadała nożem, gdy z imprezy wyszedł ostatni gość
Autor: Marcin Gadomski/Super Express, Reprodukcja Marcin Gadomski Super Express Anna zabiła Alberta. Śmiertelne ciosy zadała nożem, gdy z imprezy wyszedł ostatni gość

Ta historia miłosna nie doczekała się szczęśliwego zakończenia. Anna I. (40 l.) zabiła swojego kochanka Alberta G. (+43 l.), gdy ten siedział na kanapie i oglądał telewizję. Śledztwo w sprawie morderstwa przejęła Prokuratura Okręgowa w Słupsku. Kobiecie grozi dożywocie.

Anna i Albert poznali się dwa lata temu w internecie. Sympatyczna blondynka spodobała się przystojnemu Holendrowi, który postanowił przyjechać do niej do Słupska. Para szybko zamieszkała razem i wiodła spokojne życie. Miłosną sielankę przerwała tragedia, do której doszło we wrześniu w mieszkaniu przy ulicy Długosza w Słupsku. 

Anna i Albert spotkali się ze znajomymi. Gdy ostatni imprezowicz wyszedł z ich mieszkania para pokłóciła się. Albert siedział na kanapie i oglądał telewizję. Anna wyszła z pokoju do kuchni skąd wzięła nóż i wróciła do pokoju. Tam zadała nożem dwa ciosy Albertowi. Ostrzem przebiło ramię i udo mężczyzny. 

Po tym kobieta wyszła z domu i wróciła dopiero po kilku godzinach. Albert wciąż siedział na kanapie tyle, że był już martwy. 

Zobacz także: Groza na placu zabaw w Baninie! 14-latek strzelał do dzieci z broni pneumatycznej

Dalsza część artykuły znajduje się pod galerią zdjęć.

Anna zabiła Alberta. Śmiertelne ciosy zadała nożem. Zabójstwo w Słupsku

Przerażona kochanka wezwała pogotowie, ale na ratunek było już za późno. Lekarz stwierdził zgon. Anna I. przyznała się do zbrodni i trafiła do aresztu. Złożyła też wyjaśnienia, a motywem zbrodni miała być zazdrość. 

Przeczytaj: Słupsk: Wybiegła nago z kabiny w solarium! Spotkało ją coś strasznego

Z uwagi na powagę sprawy w kwietniu śledztwo przejęła Prokuratura Okręgowa w Słupsku. Śledczy chcą jak najszybciej postawić kobietę przed sądem.

- Czekamy na opinię biegłych psychiatrów z obserwacji podejrzanej. W zależności od treści opinii zostaną podjęte dalsze decyzje – mówi  Paweł Wnuk, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Słupsku.

Za zabójstwo kochanka Annie I. grozi dożywocie.

Sonda
Jak oceniasz pracę polskiej policji?
Tajemnicze zabójstwo w Kudowie Zdrój
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE