Bili, kopali i pluli na 15-latka. Zdziczali nastolatkowie pobili chłopaka w Starogardzie Gdańskim. Szokujące nagranie

2022-05-16 12:31
Pobicie w Starogardzie Gdańskim
Autor: Screen dzięki uprzejmości portalu Kociewiak.pl Nastolatkowie urządzili Alanowi horror w centrum Starogardu Gdańskiego

Koszmar w Starogardzie Gdańskim. Nastolatkowie brutalnie pobili swojego kolegę. Zdarzenie nagrali telefonem komórkowym i udostępnili w internecie. To pozwoliło policji zatrzymać troje nieletnich. - Czy oni nie mają rodziców? Brak wychowania - komentują internauci.

Na nagraniu opublikowanym w internecie widać grupę nastolatków, którzy najpierw uderzają chłopaka m.in. pałką teleskopową, a gdy ten upada kopią go i plują na niego. Słychać także wyzwiska i groźby. Film pojawił się na jednym z lokalnym portali. Jak przekazał oficer prasowy KPP w Starogardzie Gdańskim asp. sztab. Marcin Kunka, funkcjonariusze szczegółowo wyjaśniają okoliczności związane z tym zajściem. - Do zdarzenia doszło kilka dni temu w pobliżu parku miejskiego w Starogardzie Gdańskim. Do chwili obecnej śledczy zatrzymali w tej sprawie troje nieletnich. Dwoje z nich decyzją sądu rodzinnego zostało już objętych nadzorem kuratora - podkreślił Kunka.

Czytaj też: Życie Adasia, Laury i Emilki zgasło w ogniu. "Został po nich pokój i zabawki". Pożegnanie ofiar pożaru w Starogardzie Gdańskim

Zobacz nagranie z tego zdarzenia. Wideo dzięki uprzejmości portalu Kociewiak.pl. 

Starogard Gdański. Nastolatkowie brutalnie pobili kolegę. Szokujące nagranie!

Policjanci zabezpieczyli nagranie z tego zajścia, które zarejestrowane zostało telefonem komórkowym. Udało się ustalić personalia wszystkich uczestników tego zdarzenia. - Następnego dnia w ramach prowadzonych czynności mundurowi zatrzymali 15-latkę i jej rówieśnika. Nieletni zostali doprowadzeni do sądu rodzinnego, który zastosował wobec nich nadzór kuratora. W niedzielę wieczorem do policyjnej izby dziecka trafiła kolejna nieletnia - dodał oficer prasowy.

W najbliższym czasie policjanci doprowadzą 15-latkę do sądu rodzinnego, który będzie podejmował dalsze decyzje w tej sprawie. Obecnie policjanci wyjaśniają bliższe okoliczności tego zdarzenia i oczekują na dalsze decyzje sądu. Radio Gdańsk poinformowało, że sprawcy pobicia zostali relegowani ze szkoły. - Tego nie da się oglądać! - napisała jedna z internautek. - Poprawczak? Co trzeba mieć w głowie by tak traktować drugą osobę. Gotuje się we mnie widząc coś takiego. Tu poprawczak nie pomoże, to za mało. Ciekawe jakby się czuli gdyby sami zostali potraktowani w taki sposób.

Starogard Gdański. Pogrzeb dzieci, które zmarły w tragicznym pożarze. ZDJĘCIA

W piątek (8 kwietnia) odbył się pogrzeb trójki rodzeństwa, które zginęło w tragicznym pożarze kamienicy w Starogardzie Gdańskim.

Sonda
Co jest powodem przemocy wśród nastolatków?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE