Czas letnich nowości dla Twojego wnętrza! Wyjątkowa oferta DDD Dobre Dla Domu

2020-07-27 9:00 Artykuł Sponsorowany
Czas letnich nowości dla Twojego wnętrza! Wyjątkowa oferta DDD Dobre Dla Domu
Autor: DDD Dobre Dla Domu / Pol-Skone Czas letnich nowości dla Twojego wnętrza! Wyjątkowa oferta DDD Dobre Dla Domu

Lato to czas pozytywnych zmian. Podróże do nowych miejsc budzą w nas nowe pomysły i inspiracje do nowych projektów. Większa ilość wolnego czasu daje natomiast szansę na przeprowadzenie dawno zaplanowanego remontu. W takim nastroju razem ze specjalistami z salonów DDD Dobre Dla Domu przyglądamy się ofercie drzwi, które proponuje marka Pol-Skone. Zobacz, co nowego projektanci przygotowali dla naszych mieszkań.

Drzwi w domu pełnią ważną funkcję użytkową. To jednak nie znaczy, że nie mogą być ciekawą częścią wystroju i świetnie współgrać z innymi elementami wnętrza. Takie właśnie są drzwi Arco - dostępne w różnorodnych okleinach i z wieloma układami przeszkleń. Możemy dopasować ich wygląd do indywidualnych wymagań. W specjalnej ofercie salonów DDD Dobre Dla Domu skrzydło ARCO W03 w okleinie EcoTop dostępne jest w specjalnej cenie... 485 złotych!

OFERTA ARCO w DDD Dobre Dla Domu
Autor: DDD Dobre Dla Domu / Pol-Skone OFERTA ARCO w DDD Dobre Dla Domu Link: OFERTA ARCO w DDD Dobre Dla Domu

Nowością w ofercie marki Pol-Skone jest skrzydło FIORI. To nowoczesne drzwi, które idealnie wkomponują się w minimalistyczne wnętrze, natomiast w przestrzeni o bardziej ozdobnym wystroju będą świetnym uzupełnieniem. Dzięki geometrycznemu układowi paneli i przeszkleń o różnych szerokościach, możemy zaprojektować je w dowolny sposób, wybierając wersję pełną lub z przeszkleniem. Skrzydła FIORI dostępne są w okleinie Silkstone, w kolorach Dąb Polski i Merbau Royal. Decydując się na okleinę Lamistone, mamy do dyspozycji ponadczasową biel, nowoczesną czerń i neutralny odcień Dąb Terra.

Nowoczesne połączenie drewna i czerni to obecnie silny trend we wnętrzach. Czerń dodaje fakturze głębi, a w przypadku drzwi sprawia, że są one wyraźniejszym elementem przestrzeni. To połączenie doskonale prezentuje się w modelu MONA. Skrzydło wykonane zostało w nowym kolorze okleiny, czyli Dąb Delano - o charakterystycznej barwie i wyraźnym usłojeniu - kontrastującym z panelami w różnych konfiguracjach, wykonanymi z czarnej płyciny lub czarnej szyby laminowanej.

DDD Dobre Dla Domu
Autor: DDD Dobre Dla Domu / Pol-Skone DDD Dobre Dla Domu

Entuzjaści prostych i eleganckich form znajdą w kolekcjach marki Pol-Skone wiele ponadczasowych projektów. Dla nowoczesnych, minimalistycznych przestrzeni projektanci proponują system przesuwny MOVI. Jego elementy są po zamontowaniu skrzydła zupełnie niewidoczne dla użytkownika. Otwierając i zamykając drzwi, przesuwamy je dzięki szynie ukrytej w skrzydle i połączeniu z powierzchnią ściany, które pozostaje zakryte.

Drzwi zbudowane są z ramiaka drewnianego, obłożonego dwiema gładkimi płytami HDF. Standardowe wypełnienie stanowi warstwa o strukturze "plastra miodu". Nominalna grubość skrzydła wynosi 40 mm. Dysponujemy szerokim wachlarzem wykończeń: powierzchnia gładka malowana, fornirowana, laminowana lub w powierzchniach ECO TOP, LAMISTONE i SILKSTONE.

DDD Dobre Dla Domu
Autor: DDD Dobre Dla Domu / Pol-Skone DDD Dobre Dla Domu

Montaż drzwi szybko i profesjonalnie przeprowadzą za Ciebie fachowcy z DDD Dobre Dla Domu. Sprawdź ofertę sklepów w Gdańsku, Rumi, Tczewie lub Elblągu i zapytaj o usługę montażu. Odwiedź stronę internetową DDD.COM.PL, by dowiedzieć się więcej!

DDD Dobre Dla Domu
Autor: DDD Dobre Dla Domu / Pol-Skone DDD Dobre Dla Domu

Artykuł Sponsorowany