Dramat w Gdańsku! Nie żyje 60-letni mężczyzna przygnieciony przez łódź

i

Autor: KM PSP Gdańsk Poszkodowany pracownik był reanimowany, niestety nie udało się uratować jego życia.

Zmarł pomimo reanimacji

Dramat w Gdańsku! Nie żyje 60-letni mężczyzna przygnieciony przez łódź

2023-02-11 17:57

W sobotę, 11 lutego na terenie firmy produkcyjnej w Gdańsku doszło do dramatycznego zdarzenia, zakończonego śmiercią 60-letniego mężczyzny. Został on przygnieciony przez łódź i zmarł pomimo długotrwałej reanimacji. Trwa ustalanie okoliczności tragedii. Radio Gdańsk informuje, że zmarły był pracownikiem stoczni jachtowej w Górkach Zachodnich.

Tragiczny wypadek w Gdańsku. Nie żyje mężczyzna przygnieciony przez łódź

Nie udało się uratować życia mężczyzny przygniecionego przez łódź. Komenda Miejska PSP w Gdańsku przekazała, że do tragicznego wypadku doszło w sobotę, 11 lutego około godz. 11.30 na terenie firmy produkcyjnej. Poszkodowany 60-latek został wyciągnięty spod łodzi i przez dłuższy czas był reanimowany, niestety wysiłki ratowników okazały się bezskuteczne. Na miejscu zdarzenia lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Radio Gdańsk informuje, że zmarły był pracownikiem stoczni jachtowej w Górkach Zachodnich.

Trwa ustalanie okoliczności dramatu. Obecnie szczegóły nie są jeszcze znane. Nie ma również żadnych informacji, by w zdarzeniu poza zmarłym 60-latkiem uczestniczyły inne osoby.

Sonda
Czy znasz zasady udzielania pierwszej pomocy?
Pogrzeb ppłk. Wojciecha Narębskiego w Krakowie