Dramat w trakcie budowy domu. Mężczyzna nie żyje. Kobieta trafiła do szpitala

i

Autor: Paweł Dramat w trakcie budowy domu. Mężczyzna nie żyje. Kobieta trafiła do szpitala

Tragedia w Kościerzynie

Dramat w trakcie budowy domu. Mężczyzna nie żyje. Kobieta trafiła do szpitala

2022-12-03 17:47

Dramat w Kościerzynie (woj. pomorskie). Dwie osoby zatruły się tlenkiem węgla w trakcie budowy domu. Mimo reanimacji nie udało się uratować 47-letniego mężczyzny. 41-letnia kobieta trafiła do szpitala.

Służby o zdarzeniu zostały poinformowane w sobotę (3 grudnia) o godz. 14:30. - Otrzymaliśmy informację, że na terenie budowanego domu jednorodzinnego przy ul. Gałęźnej w Kościerzynie leżą dwie nieprzytomne osoby - kobiety i mężczyzny - przekazał PAP oficer prasowy KP PSP w Kościerzynie mł. kpt. Mateusz Szmaglik. Pomimo prowadzonej przez strażaków resuscytacji krążeniowo-oddechowej u 47-letniego mężczyzny, nie udało się go uratować. Do szpitala została przetransportowana 42-letnia kobieta. Detektor wielogazowy, którego w budynku użyli strażacy, wskazał na znaczne przekroczenie tlenku węgla. Na miejscu pracują policjanci i prokurator, którzy będą ustalali przyczyny wypadku. W sobotę doszło do podobnej tragedii w Grudziądzu - zmarła 8-letnia dziewczynka.

Sonda
Musiałaś/eś się kiedykowiek ewakuować z powodu pożaru?
Tlenek węgla - kiedy powstaje? Jakie są objawy zatrucia czadem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE